1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Türkiye'nin Her Yerine Canlı Balık Yemi Kırmızı Kurt Boru Kurdu Teke Gönderiyoruz

'BALIK YEMLERİ' forumunda kosuk35 tarafından 31 Mart 2014 tarihinde açılan konu

1. kosuk35

kosuk35 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Selamlar Sevgili arkadaşlar İzmirden İstediğiniz kadar toptan canlı yem gönderiyoruz. Taze Taze yerinden kırmızı kurt ve Teke çıkartıyoruz İsteğin çok olmasına göre yanında boru kurtu da gönderebiliriz aşağıda belirttiğimiz ücret ve koşullar ile bugün itibarı ile bu forumda ilk konumuzu açmış bulunuyoruz.

1-)Pazartesi gününden sipariş verirseniz salı günü kargoya verilir 1 günde elinize ulaşır
    2-) Vereceğimiz ptt hesabına veya banka yoluyla ödeme kabul ediyoruz detaylı bilgi için arayınız
    3-) En az 30 paket ve üzeri siparişlerinizi karşılayabiliriz
    4-) Kargo alıcıya aittir.

KIRMIZI KURT PAKETİ : 1,50 TL
    BORU KURDU: PAKETİ : 2,50 TL
    TEKE PAKETİ : 2,00 TL

İLETİŞİM SİPARİŞ NUMARALARIMIZ

İSMAİL TALAN : 0507 386 23 94
    ÜNAL ERGÜN : 0531 205 05 74

31.03.2014 GÜNCEL RESİMLER

2. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Cevap: Türkiye'nin Her Yerine Canlı Balık Yemi Kırmızı Kurt Boru Kurdu Teke Gönderiyo

Bismillah, ilk önce en azından bir selam verseydiniz, izin falan alsaydınız daha iyi olmazmıydı.?

3. kosuk35

kosuk35 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Türkiye'nin Her Yerine Canlı Balık Yemi Kırmızı Kurt Boru Kurdu Teke Gönderiyo

Kusura bakmayın yanlışım olduysa ilk defa konu açıyorum yeniyim daha bilmiyorum forumları yarım saat kadar uğraştım ilk önce kendimi tanıtmak isterdim tabi izin verirseniz kalabilir mi

4. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Kalsın üyelerimiz faydalansınlar, ancak sizdende balık avı raporları bekliyoruz ona göre.:)

Ayrıca adresinizi falanda yazsaydınız, İzmir içindeki üyelerimiz için.

5. kosuk35

kosuk35 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler ismail abi ayrıca benim adımda ismail adaşız :D konuyu açtım ama düzenliyemedim bi türlü ayrıca 3 gün önce arkadaşla levrek tuttuk 8 parça videosunu yayınlamaya çalışıcam yapabilirsem :)

İzmir Karşıyaka civarında oturan arkadaşlar için de yem ve balık tutmak için görüşerek yardımcı olabilirim

Bu Sayfayı Paylaş