1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Video Tahir GÜRHAN Üstadımıza Hitafen

'VİDEOLAR' forumunda İsmail ESENCAN tarafından 27 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Büyük Usta, Orhan KÜÇÜKBİÇMEN in deyimiyle, büyük Sanatçı dediği Trofe Avcısı Sevgili Tahir GÜRHAN...

Evet sevgili dostlar, Orhan Baba çok doğru söylemiş ti, gerçekten Tahir GÜRHAN ağabeyimiz, büyük bir sanatçı ve adına belgesel çekilebilecek kadar Usta.

Hal böyle olunca, tabiki onu çekemeyecekler olacak ve çekemiyorlar da, sevgili Haşim ÖZKAMALI kardeşimizin Panelde bir kişiye söylediği gibi Üstadın büyüklüğü birilerine batıyor, canını acıtıyor ve üstad trofe üstüne trofe yakaladıkça da acısının üstüne acı ekliyor.;)

Sevgili Tahir GÜRHAN, bu sitenin kurucusu olarak yapmış olduğunuz paylaşımlarınızdan büyük bir keyif aldığımı ve aldığımızı bilmenizi istiyorum, "güneş balçıkla sıvanmaz", güneşinizin her zaman parıl parıl olmasını diliyorum...

Adınıza çekilen Belgeseli izleme fırsatı bulamayan dostlarımız için düzenleme yaptım ve sitemizde ölümsüzleştirmek adına hem bu konuyu açmayı uygun buldum, hemde sitemizin portalında da özel bir yer ayırdım, bu videoyu da size ve sizi sevenlere hediye ediyorum, sevgiyle kalınız....

Son düzenleme: 7 Kasım 2016
  2. Güman ARDAL

Güman ARDAL Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tahir GÜRHAN Üstadımıza Hitafen

Küçük şeylere gereğinden fazla önem verenler elinden büyük iş gelmeyenlerdir.Üstadın büyüklüğü gönüllerde tescilli.Birde yalnızca saldırı amacı güden kitlenmiş beyinler ağzından çıkan salyalar dışında ne sunabiliyor insanlar için birde onları görelim.Bunlar hastalık gibidir.Ne demiş büyüklerimiz hastalık öldürmüyorsa güçlendirir.Üstadımız abimiz Tahir GÜRHAN'I bir kez daha canı gönülden AlkışAlkışAlkışAlkış yorum.Saygılarımla.

3. İhsan KARAMAN

İhsan KARAMAN Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    Ödül Puanları:
    2

Hiç polemiğe gerek yok aynası iştir kişinin lafa bakılmaz Tahir Abinin üstatlığına laf konuşan ya bu işi bilmiyo yada karnı ağrıyor ;)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 27 Mayıs 2012
  4. AYTAÇ AKINCI

AYTAÇ AKINCI Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    121
    Ödül Puanları:
    48

Tahir bey gerçekten büyük üstad !!!
    Evet bazı üstad geçinen dede kılıklı insanlar çekemiyor , ama ben biliyorum ki o dede kılıklı kişiler balık bile çekemiyor. Başkaların tuttuğu balıklarla poz vermeyi çok seviyorlar.

Bir de adının başına profesör eklemişler.
    Noel baba kılıklı balıçı , aslında balık tutmasını bırakın eline balık bile alamaz diyen Sivriceli bir abimizin sözü aklıma geldi. Ben şahit oldum dostlarım !!! eline balık bile yakışmıyor.

Tahir bey , sizi kıskanıyoruz neden mi ?

1. Sizin gibi trofelik balık tutamıyoruz
    2. Sizin gibi belgesellere çıkamıyoruz
    3. Sizin gibi alçak gönüllü değiliz.
    4. Sizin gibi mükemmel bir balıkçı değiliz.

Her şey için teşekkürler üstadım ! Sizler bize trofe kavramını öğrettiniz. AlkışAlkışAlkışAlkış

5. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili İsmail kardeşim, bahse konu programı daha önce bir defa denk gelip seyretmiştim.Başka bir ekip'in muhteşem Mercan avları idi.Alkış

Sevgili Tahir hocam ım olduğu bu bölümü denk gelip de seyredemediğim için bayağı üzülmüştüm.:eek:Tam bir belgesel tadında harika bir 14-15 dakikalık çekimleri büyük bir keyf alarak izledim.Alkış

6. Tahir GÜRHAN

Tahir GÜRHAN ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    23
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Dostlarım,
    beni mahcup ettiniz.Sağolsun TRT çekimleri için gelen dostları 4.25 mt lik teknemde ağırlamak birhayli zor oldu.Gönül isterdiki daha fazla teknik anlatım ve paylaşım olsun ama ulusal kanal olunca zamanda kısıtlı oluyor.Bir gün vakitleri vardı ilk seferinde Sino tutamadık .Uskumru kolyoz yakaladık fakat Kasım ayında yine bir gün vaktimiz olmasına rağmen balıkçılık oldu 4.5 kglık bir sino birde 1.5 kg lık palaz Sino yakaladık.Fakat ısmarlama iş çok zor oluyor inanın hayatımın en zor avıydı.Neyse yüzümüzün akıyla işi tamamladığımız için çok mutlu oldum.En kısa zamanda tekneme monte edilecek bir kamera ile tamamen teknik bilgi ve uygulama gösterir bir çekim yapılacak bunuda sizlerle paylaşacağım.
    Hepinize saygı ve sevgiler.

7. Sargoz35

Sargoz35 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    2

Sevgili Tahir abicim ;
    Belgeselin de yapıldı,bu demek oluyor ki,bazı kişiler buzhanede yaşamaya başlayacaklar :D
    Çekilen görüntülerini çırağın ile beraber seyrettik,inan monitöre dokunmak için neler yapıyor bir görsen :D 9 aylık bebeğin bile gönlüne taht kurmuşsun şimdiden :)

Seni izlemek inan o balığı tutmaktan daha çok haz veriyor bana...
    Eskilerin deyimiyle '' Bir gün olur da çırağı ustasına diklenir,ustalık taslar diye,USTA her bildiğini çırağına öğretmezmiş.''
    Senin yanında değil usta,çırak seviyesinde bile olamazlar,o zat-ı muhteremler...

Sevgiyle kal büyük USTAM,devamını senden izlemek dileğiyle...Gazozcudan Selamlar...

8. Chevalier

Chevalier Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Tahir Ağabey'in daha önce bir çok avının görüntüsüne hayran olarak, balık görüntülerini kaydetmiştim, örnek olarak da bir çok kişiye göstermiştim, nasıl balıklar tutuluyor diye.

Bu belgesel görüntüsünü de kesinlikle kaydedeceğim, hiç tanımazsam da, sanki kırk yıldır simasına aşina olduğum bir kişinin görüntülerini, belgeselini izlemiş gibi oldum.

Maşallah demek de istiyorum, Allah daha nice güzel ve huzur veren avlar yapmasını, bizlerle sevenleriyle daha uzun yıllar birlikte olmasını nasip etsin inşallah.

9. Chevalier

Chevalier Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Ben de kendimce, Tahir Ağabey'imizin isminin ve bu balıkçılık serüvenlerine, teşekkür ve saygı sunmak istedim.

Tahir Ağabey'imizin isminin ve bu balıkçılık serüvenlerinin kayda geçmesi, yer bulması açısından Türkiye'nin en büyük ve en çok takip edilen sosyal ortamında, ekşisözlük'te yer edinmesini istedim.

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=tahir+gürhan

Tahir Ağabey'in ekşisözlükteki başlığına daha sonra, ekşisözlük ana sayfasındaki, yukarı da yer alan başlık kısmına yazıp, "getir" butonuna tıklayarak da erişebilirsiniz..

10. Chevalier

Chevalier Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  11. Mustafa CUMBUL

Mustafa CUMBUL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    2

Tahir üstadım sizleri büyük ilgi ile takip etmeye devam edeceğiz:).

12. Ayşe HARUPÇU

Ayşe HARUPÇU Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili, Üstadım Tahir bey, belgesel harika olmuş,sizi yürekten kutlarım...AlkışAlkışAlkış
    Yakında çekilecek belgeselinizi,dört gözle bekleyeceğiz.Avlarınız her zaman Trofe olması dileğimle....

13. orhanbaba

orhanbaba Orhan Baba Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    0

AlkışAlkışAlkış Bakın,:) Türkiye'deki bütün amatör balıkçı kardeşlerim, bu alemde sadece bir Tahir Gürhan var, bu konuda fazla lafa gerek yok...onun kıymetini bilelim. :):):)

Sevgili İsmail kardeşim böyle güzel bir avı Tahir Gürhan kardeşimle ölümsüzleştirdiğin için sana sonsuz sevgilerimi sunarım.:):):)

Bu arada çok değerli, dünya iyisi kardeşim Aygün Başarır'ı da izledik kendisine buradan sevgilerimizi iletiyoruz ve Sevgili üstadın Türk balık avı ailesine bir an evvel katılmasını bekliyoruz.:):):)

14. Ferit ERTÖZ

Ferit ERTÖZ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Bu güzellik tartışılmaz hiç bir zaman ancak yaşanır ....

Teşekkürler Tahir üstadım.

15. Turan AKBAŞ

Turan AKBAŞ Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tahir Gürhan üstadımıza emeklerinden dolayı kendisine şükranlarımı sunarı ellerine saglık.Başarılar dilerim....

16. emreksk

emreksk Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Web Sitesi:

Tahir abi ellerine sağlık,gerçekten senden daha çok videolar görmeyi çok isterim...

17. Tahir GÜRHAN

Tahir GÜRHAN ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    23
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Ali Rıza kardeşim,
    çok teşekkürler ederim.Valla ben kimseye kapak filana olsun istemem.Ben kendi halinde banyo küveti kadar teknesiyle balık tutup rapor yazan bir avcıyım.Maalesef ne katilliğim kaldı,ne hırsım,ne balıkları sattığım,ne ayaklarıma kafama atacakları balıklar,ne şikayet edilmediğim Ankaralar valla ne saysam bilmemki.Kıskançlığın bu kadar ağır bir hastalık olduğunu bilmiyordum adamlar resmen delirdi.Forumunda yazmıyorum diye beni vatan haini ilan ettiler.
    Neyse bunlara artık gülüp geçiyorum,neyseki adam gibi adamların olduğu bu forum gibi sanal ortamlarda var.İyiki sizler varsınız.Sevgilerimle

Bu Sayfayı Paylaş