1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Silikon Sahte Arıyorum

'SAHTE YEMLER' forumunda Chevalier tarafından 7 Kasım 2012 tarihinde açılan konu

1. Chevalier

Chevalier Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tüm arkadaşlara iyi akşamlar,
    Malesef bir süredir balık malzemeleri imkanlarının kısıtlı olduğu memlekette olduğumdan, aradığım bir silikon sahteyi bulamamaktayım.

Aradığım silikon sahte; 8,5 cm, yeşil simli zargana. Tanınmış markanın modellerine baktım fakat, aradığım rengi onların arasında da bulamadığım için, burdaki arkadaşlara danışmak istedim. Hem tanınmış markanın, hem de benim aradığım sahtenin fotoğraflarını ekliyorum. Aslında tanınmış markanın en üstte, ortadaki modelinin yeşil olanı tam olarak uyuyor, fakat sanırım üretimlerinde yok. Ya da benim aradığım taklik olarak, başka firmaların ürettiği sahtelerden.

Eğer çevrenizdeki malzemecilere uğradığınız bir gün de bu sahteyi sorarsanız ve ellerinde varsa, iletişim bilgilerini özelden mesaj olarak yazarsanız çok yardımcı olmuş olursunuz.

Şimdiden teşekkür eder, herkese kazasız, belasız, bereketli avlar dilerim.
    Saygılar.

2. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48
  3. Chevalier

Chevalier Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Silikon Sahte Arıyorum

İshak Ağabey, iyi günler.
    Ben de bu sene biraz yapma fırsatı buldum sırtı. Genel de silikon sahtelerle sonuç aldım. Genelde de beyaz, yeşil beyaz ve yeşil simli kullandım. Diğerleri bu tanınmış markanın renkleri arasında olsa da, yeşil simli yok. Yani ürünleri arasında yok, o yüzden kolay bulamıyorum ikinci resimde eklediğimi. Arkadaşlarımdan, büyüklerimden yardım istedim o yüzden, ne kadar malzemeciye sorulursa o kadar iyi olabilir diye düşündüm.

4. Derya Şirvan YARDIMCI

Derya Şirvan YARDIMCI Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu sahteden bende mevcut , üstelik aynı renginden ama maalesef bana fayda sağlamadı gittiğim zamanlarda.Ama aldığım balıkçının iletişim adresini öğrenip burada paylaşabilirim onlarda istanbuldan getirtiyorlardı.Hayırlı avlar dilerim.

5. Derya Şirvan YARDIMCI

Derya Şirvan YARDIMCI Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ben ilk balığa başlamaya karar verdiğimde bana o sahteyi hediye etmişlerdi eminim ellerinde hala bulunuyordur.İyi günler dilerim.
    Tufan av spor
    tlf=02667183991
    cep=05352811720

6. Chevalier

Chevalier Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkür ederim Derya.
    Önceden haber beklediğim bir yer vardı, ordan bir-iki gün daha haber bekleyeceğim, daha sonra Tufan Av Spor'u arayabilirim.

7. Chevalier

Chevalier Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Herkese iyi günler,
    Halen bu sahteden arıyorum.
    Raglou'nun taklit modellerinden, yani şekli tam olsa da raglou'nun orjinal renk skalasında yok.

8,5 cm. ŞEFFAF YEŞİL ve YEŞİL SİMLİ

Teşekkür eder, herkese bu gelen bahar günleri ile keyif veren av günleri dilerim.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş