1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Yardım sezona az kala

'YARDIM ve DESTEK' forumunda 26denkdere tarafından 23 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

1. 26denkdere

26denkdere Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhabalar, tatlısu avcıları sezonun açılmasına 3 hafta kaldı hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor herhalde
    baraj ve göletlerimiz yine her yıl ki gibi suya doymuş durumda.
    sizlere tavsiyem yani ben böyle yapacağım çok bilindik ünlü baraj ve göletlerde avlanmamak hem sessizlikte ki huzuru bulmak hem de avcı sayısının az olması sebebi ile güzel yemleme yapılarak balık alacağımı ümit ediyorum derinliğin fazla olması sebebi ile mantarlı kamışlarımın iş yapacağını ümit ediyorum eğer önümüzdeki hava sıcaklıkları da böyle artarak devam eder ve yağmur yağmaz ise bu yıl geçen yıldan sezona daha iyi bir giriş yapacağımı ümit ediyorum okulum dolayısıyla şu an hiç bir hazırlık yapmasam da gelince o bir hafta arlıkta tüm eksiklerimi tamamlayacağımı ümit ediyorum
    sizlerde yorumlarınızı bildirirseniz biraz daha kurtlarımızı hafifletiriz diye düşünüyorum:D

Yükleniyor...