1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Sasame-Yamame iğneyi tavsiye.

'İĞNELER' forumunda ismail34 tarafından 17 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. ismail34

ismail34 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    2
    Sevgili dostlarım,6-7 aylık inattan sonra deneyip çok güzel sonuçlar aldığım Sasame markanın Yamame modeli 1-4 arasındaki iğneleri değişik balıklarda değişik takımlarda kullanarak çok güzel sonuçlar aldığımı iletmeyi istedim.İhiyacı olan dostlarıma tavsiye olunur.

Herkeze rast gelsin dostlarım.

2. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Cevap: Sasame-Yamame iğneyi tavsiye.

Sasame güzel iğnedir İsmail abim, bende tekne avlarında kullandım uzunca bir süre.:)

3. ismail34

ismail34 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    2
    Cevap: Sasame-Yamame iğneyi tavsiye.

Sn.Başkanım,deneyip olumlu ve güzel sonuçlar aldığım şeyleri faydalı olmak ve bilgi ve becerilerimizle beraber paylaşmak istiyorum.
    Sn.Başkanım,unutulmaması gereken bir şey de bu iğne Kocaeli sahillerindeki yapılan avlarda çok iyi sonuç vermesine rağmen mesela filanca sahillerde randıman vermeyebilir.İnatla savunduğumuz bir iddia şeklinde düşünülmesin.Hani bir deneyip kendiniz görün belki ona yakın bir ürünü sizlere düşündürüp doğru bir takım oluşturmakta yardımcı olmuş oluruz.Bütünüyle halisane düşüncem budur.
    Ya da benim bilgilerimden daha faydalı bilgileri olan kardeşlerim mutlaka vardır.Onlar da okuyup bu konu şöyle olsa daha iyi olur şeklindeki fikirlerini tetikleme çabasındayım.Gençler canlandırsın forumumuzu,cıvıl cıvıl olsun istiyorum.

Bu Sayfayı Paylaş