1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Saros'un Mercan'ları

'Cahit ACUN' forumunda Cahit Acun tarafından 2 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2
    Sevgili arkadaşlarım,,

Burak Karadeniz kardeşimden gelen bir telefonla yeni ve güzel bir güne hazırlandım.Bavulumu hazırlayıp, yola çıkacaktım.Evinden Burağı alıp,Burcun evine,oradan da Saros yolculuğumuz başlayacaktı. Kontağı açacaktım ki,"Miyav,miyav" sesleri ile dona kaldım.Hemen arabamdan indim ve kediciği aramaya başladım.Arabamın bütün her yerine tek tek baktım.Beni gören "ağabey ne oldu? diyen herkes, başıma üşüştü ve birlikte kediciği aramaya başladık.Aramalarımız sonuç verdi ve iki yavru kedi bulduk.Şükürler olsun deyip,arabamı çalıştırıp yola çıktım.Bir anda tekrar durdum.Kendi kendime "Cahit ya bir üçüncüsü varsa" dedim..Tekrar indim ve yine sağına soluna bakıp arabamı didik didik ettim.Emin olduktan sonra yola devam ettim.Anlayacağınız güne pek iyi başlayamadım.Geldiğimde Burak'a olanları anlattım.Tabii şaşırdı kaldı kardeşim.Daha sonra kardeşimle Burca doğru yola koyulduk.Burç gelince üçümüz büyük bir sevinçle, Saros'a meydan okumak üzere,yola çıktık.Yolculuğumuz her zamanki gibi neşeli ve güzeldi.Saros'a geldiğimizde Burak bize o muhteşem sucuklu yumurtasını yaptı.Tek kelime ile müthiş bir lezzetti.Yorgun olduğumuz için erken yattık.Sabah erkenden kalkıp,sırtıya dolaştık.Öğleye kadar pek bir şey bulamadık ve eve dönüp yemeğimizi hazırladık.Öğleden sonra keyfim olmadığı için ben çıkmadım balığa.İki kardeş uzun bir süre sırtı yapmalarına rağmen,yine elleri boş döndüler.Son gün Mercan'a çıkmaya karar verdik ve sabah kahvaltımızdan sonra Mercan avı için yola koyulduk.Av meramıza gidene kadar yemlerimi hazırladık.Meraya geldiğimizde motor üstünde av yaptık.Harika avlar yaptık ve çok çok güzel Mercanlar aldık.Saros'a gelirken başlayan kötü şansım gittti ve yerini muhteşem bir güzellik aldı.Unutamayacağım bir gün yaşadım kardeşlerimle.Yüce Allahım kardeşlerimle birlikte bize sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam versin.Onlarla birlikte olmayı çok seviyorum.İşte Mercan'lar..

[SENE]2193881[/SENE]

[MEDIA]http://storagestart.divshare.com/launch.php?f=10445793&s=4da[/MEDIA]​

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Haziran 2010
  2. MUSTAFA KAHRAMAN

MUSTAFA KAHRAMAN Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Saros'un Mercan'ları

Cahit abi elinize saglık mükemmel bir av olmuş tavalıkları almışsınız afiyet olsun saygılar rastgelsin

3. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Sevgili Cahit abim, telefonda konuştuğumuz gibi gerçekten mükemmel mercanlar almışsınız.

Ekip olarak mükemmel bir ekip, av dersen süper muhabbet arkadaşlık dostluk ta ön planda olunca, tadından yenmez.

En kötü gününüzün böyle geçmesini dilerim, herşey gönlünüzce olsun.

Tüm ekibi canı gönülden kutlarım, paylaşım için teşekkürler.:)

4. Tamer Şencan

Tamer Şencan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Web Sitesi:

cahit abi gerçekten güzel bi hafta sonu yaşamışsınız balıklarda harika dostlugunuz daim olsun bu arada burak abi bizde sucuklu yumurta isteriz

5. Erkan MERT

Erkan MERT Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Koca usta emeğinize sağlık.Tebrik ederim.

6. Cevap: Saros'un Mercan'ları

İşte Cahit ağabey olay bu;)

Videoyu seyrederken yukarıda ki sahneye kadar gayet sakin bir tutum içindeyken ,aşağıda Mercan vurunca Dünya ile ilişkin kesiliyor.Bu yüzden Balık tutmayı çok seviyorum.

Elinize sağlık ,her zaman ki gibi çok kaliteli bir av olmuş...

7. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Sevgili Mustafa,gerçekten güzel bir av günü yaşadık.Toplam 36 balık aldık.Bana da resimlerdekiler düştü.Afiyetle yedik.Oldukça da lezzetliler...

8. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Kardeşim,

Yeni kurmuş olduğun siten için seni candan kutluyorum.Başarılarına bir yenisini eklemişsin.Çok daha güzel ve yararlı şeyler yapacağından eminim.
    Ekip arkadaşlarım dediğin gibi benim gerçek dostlarımdır ve benim için özeldirler.Onlarla birlikte avlanmanın,muhabbetin ve dostluğun tadına varıyorum.Allah ayırmasın ve herkese böyle güzel dostluklar yaşatsın.Kendine iyi bak.Yanaklarından öpüyorum.

9. Ferit ERTÖZ

Ferit ERTÖZ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Cahit abi , ne güzel bir ortam ne güzel dostlar ne güzel balıklar. Seni ve ekibini tebrik ederim ve kutlarım. Burak ve Burç abilerimin daha önce de yaptığı bir çok avı izledim. Mercanları attığınız o livarlar ne sinaritler gördüü :) Avınız sohbetinin her daim böyle güzel geçsin. Rastgele...

10. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Vallahi Tamer böyle sucuklu yumurta yememişsindir.Nefis,nefis,nefis....
    Tek kelime ile muhteşem.Saros'a her gittiğimizde Burak ağabeyine sucuklu yumurta yaptırıyorum.Birde sarımsaklı tavuk..Of,of of...İnşallah sana da kısmet olur.Sağlıcakla kal..

11. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Erkan Bey,teşekkürler ediyorum.İyi ki bizimlesiniz.Size kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum.

12. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Feridun,çok çok doğru.Balık tutarken konuştuğuma bakma! Aklımın %95 i oltanın ucunda.Herşeyi bir anda unuturum.Dünya ile bağlantım kopar.Hepimiz içinde böyle değil mi zaten...İyi ki balık avlıyorum,iyi ki sizinleyim.

13. ksk sedat

ksk sedat Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Değerli üstadım sizlerin avda almış olduğunuz zevke raporunuzu okurken bizlerde ortak oluyor o zevki alıyoruz.
    Üç güzel insan çok güzel bir av sizleri kutlarım üstadım.
    Saygılar

14. paşalı

paşalı Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Cahit abicim kutluyorum Mercanlar süper güzel.Daha iri ve iyileri rasgelmesi dileklerimle.

15. BLC

BLC Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Ağabeycim,herzamanki harika avlarınızdan birini daha bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür ederim..Mercanlar bahane ,dostlarınızla hasret giderip kucaklaşmak şahane ,gibi geldi bana ...Sevgili ağabeycim, sizi ve saygıdeğer ekip arkadaşlarınızı kutlar,güzel avlarınızın devamını dilerim..Rastgele.

16. Soner Arkan

Soner Arkan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cahit abi her zamanki ğibi bizlere leziz görüntü ve resimler sunmuşsunuz size teşekkür ederiz dostlugunuz ve avlarınız eksik olmasın.....

17. Yusuf SAVAŞ

Yusuf SAVAŞ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    35
    Ödül Puanları:
    2

Sevgili üstadlarım güzel görüntüler için çok teşekkür ederiz elinize emeğinize sağlık afiyet bal şeker olsun.

18. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Teşekkürler ediyorum değerli kardeşim.Avlarımızı zevkle takip etmeniz bizleri çok çok mutlu etti.Sağolun.

19. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Kardeşim,teşekkürler ediyorum.Sana daha irileri ve güzelleri nasip olsun.

20. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Sevgili kardeşim,o tatlı dilin hiç bozulmasın.Sana kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum,yüreği kocaman kardeşim.....

Bu Sayfayı Paylaş