1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Yardım Neden Buradayım ??

'YARDIM ve DESTEK' forumunda porsuk tarafından 25 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. porsuk

porsuk Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uzun süre amatorbalikavi isimli bir sitede avlarımı paylaştım.
    insan tanımayınca güveniyor derler ya,işin doğrusu olduğunu sandığım için yapılan avlara yorumlar yapıyordum benim avlarıma yorumlar yapılıyordu ve bu şekilde bir süre devam etti.
    daha sonra bir gün foruma girdiğimde 3 ayrı başlıktan rahatsız oldum.
    ilk başlıkta birisi 30cm civarı belkide biraz daha büyük 5 tane parekete ile tuttuğu fakat oltayla tuttum dediği orfozlarla övünüyordu ve başlığın altında en az 7-8 yöneticinin tebriği vardı.
    durumdan rahatsız olup uyarmamla dalkavuklar peydahlandı ve bana saldırmaya başladılar.
    av her halükarda limitlerin üzerindeydi,ve başlığı açan üye yöneticilerle yakın ilişkide idi.
    tartışma sürerken aynı üye bu sefer 4 orfoz bir tanede 10cm lik lahoz resmi ekleyince film koptu tartışma başladı.
    aynı gün bir diğer başlıkta bir üye 7cm civarı bir orfzla resim çektiriyorken yine altta yönetici alkışları yaranma mesajları vardı.
    (nede olsa balıkavı turları için potansiyel müşteri)
    oradada uyarılarda bulundum.aynı günün 3. başlığında 40kg civarı çipurayı tutan 3 kişiyi tebrik eden yöneticilere uyarıda bulunmamla forumdan atılmam bir oldu.
    muharrem köçek isimli yönetici beni bütün avlarımda yalakalık derecesinde tebrik ederken ben onu uyardıktan sonra sen balıkçılıktan ne anlarsın diyerek forumdan attı.
    burada olma sebebim bir yerden atılmış olmak değil sirkuler etik bilmiyen kendini bilmez 3-5 işeyaramazın diktatörlüğündeki bir ortamda barınmak istemeyişimdir.

2. izmirli hüsnü

izmirli hüsnü Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Neden Buradayım ??

eeeeeeeee usta hoşgeldin forumlarda daha nelere rastgelirsin:) burada en azından bir çok üstad var ...... böyle şeyler olmaz..............:) ratsgelsin :)

3. emreksk

emreksk Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Web Sitesi:

Hosgeldin,dogru adrestesin....

4. denizci

denizci Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Hoşgeldin arkadaşım.Ben çok eski birçok sitede üye olan kişiydim.Fakat baktım ki bazı siteler işi ticarete döküp kar amacı güdüyor ve ekipçilik yapıyor.Hiç hoşuma gitmedi.Bu sitede benim çok sevdiğim bir kaç dostumun tavsiyesiyle girdim ve çok değerliarkadaşlarla tanıştım.Aynı dostlukları sanada dilerim.Sevgilerimle.

5. Emrahmuh

Emrahmuh Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Selamlar :)
    Ben senin avlarını adı bahsi geçen sitedende takip ediyordum.. Bulunduğun meraların avantajı ile bizim göremiyeceğimiz balıklar tutup raporluyorsun.. Açıkçası hoşumada gidiyor.. Gridanın sinaritin mercanın burda olmayan türlerini görüyorum.. Aynı siteden bende benzer bir uyarı aldım ve o gün bu gündür konu açmıyorum.. Sebebide Ebay üstünden hesaplı Powerpro örgü ip linki vermemdi. Ürün orjinal değil biliyorum ama gerçekten sağlam piyasada muadillerinden çok çok ucuza geliyor.. Neyse ben insanları kandırıyormuşum diye biri şikayet etmiş site yönetimine (Şikayet eden arkadaşın muhtemelen balık avı malzemesi dükkanı var) Sonuç olarak 1 kişiyle aralarını bozmadılar ama ben artık eskisi gibi aktif değilim 1 üyelerinide kaybettiler..

Turkbalıkavı forumlarındaki arkadaşlarda bu işi gerçekten amatör ruhla yapan ve her zaman ne kadar balık tuttuğunu değil balık tutma hazzını yaşadığını düşünen insanlar..
    Umarım bu forumda aradığın sıcak ortamı ve güzel paylaşımları bulursun..

Hep Rastgelsin ;)

6. bilalaktas

bilalaktas Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hocam hoşgeldin, avlarını merakla takip ediyordum, artık burdan izleriz seni, hemen bir baracuda raporu at bence :D

7. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili dostum, hoşgeldin...Benim tavsiyem bu tür şeylere pek kafana takma...Forum ortamlarında oluyor böyle şeyler.:rolleyes:.

Bak burası tam bir dost meclisi..:)Emin ol, aradığım dostça paylaşımları burada rahatlıkla bulabileceksin...:)

8. Vedat ÖNCÜER

Vedat ÖNCÜER Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Hoş geldin Ersun rahat ol burda öle şeyler olmaz keyfe keder kimse engellenip banlanmaz herkes saygı ve sevgi çerçevesinde yorumlarını yapabilir.
    Eğer yanlış veya bir hatalı durum varsa o kişi veya kişler deminde dediğim gibi kırıcı olmadaan saygı ve sevgi çerçevesinde uyarılır.Zaten burda amaçda budur.Paylaşımlarınızı bekliyoruz.
    Sevgiyle kal kardeşim...:)

9. Mustafa CUMBUL

Mustafa CUMBUL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    2

Güzel paylaşımlarda beraber olmak dileğimle hoşgeldiniz.

10. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Sevgili Ersun, ilk önce aileye hoşgeldin keyifli ve kalıcı paylaşımlar dilerim kardeşim.Avların her zaman trofe ayarında olsun.:)

Gelelim açmış olduğun bu konuya.!!!
    Nasıl bizler, kendi forumumuz hakkında başka bir forumda eleştirilmek istemiyorsak, bahsetmiş olduğun forumda aynı düşünce içerisindedir.;)

Sen konunda sonuna kadar haklı olabilirsin, haklı olduğunu düşündüğün içinde zaten forumdan ayrılıp kendine başka bir yol çizmişsin.

Eleştiri Konusuna gelince, Türk Balık Avı Forum Kuralları 4.Madde de.

4. Başta kendi forumumuz olmak üzere aynı veya başka amaçlı hiçbir forum hakkında kötüleyici, aşağılayıcı veya özendirici yazı yazılamaz. Yine en başta kendi forumumuz olmak üzere, yöneticilerini veya üyelerini, karalayıcı, küçük düşürücü, hiçbir yazı yazılamaz, imalar yapılamaz.Başka sitelerin linklerinin verilmemesi önemle rica olunur. der.

Bu sebeple, bu konuyu kilitliyorum ve anlayış göstereceğini ümid ediyorum.;)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş