1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Her Telden Kıl payı kurtuluş.

'HER TELDEN' forumunda ismail34 tarafından 23 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. ismail34

ismail34 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    2
    20.Ocak.2016 Çarşamba günü torunum Gölcüğe gelmek istediğini yürekten söyleyince dayanamayıp basıp Marmarise gece gittim.
    22.Ocak.2016 Cuma günü de oğlumun Focusu ile Gölcüğe döndük.Sevgili dostlarım ama ne dönüştü,şahit olmalıydınız.
    Marmaris İzmir arası 6 ila 10 derece arasıydı.Yollar kuru ve hava da tam yolculuk havasıydı.Hani oyuncağımda fena değildi.Ortalama 130 ile İzmire geldim.Manisa sapağından sigara molası verdiğimde Sn.Başkanımızı aradım,ama nafile ulaşamadım.Akşama kar yağışlı olacak diyordu meteoroloji.Bu sebepten Balıkesir Yalova arasını mutlaka kara yakalanmadan geçebilme çabasıyla Gemlikteki Köfteci Yusufa kadar tam gaz uçtum.Alel acele bir yemekten sonra 60 ila 80 arası Süpürgelik rampasını da indikten sonra Yalovaya gelince derin bir OOOOHHHH çekip yaveeeeeşşş yaveşş Gölüğümüze akşam saat 19.00 da vardım.Eve girer girmez camdan bir baktım ki arabam karla örtülmüştü.İşte o zaman korktum.Hani bagajımda iki takım zincirim vardı ama yine de içimi korku bastı işte.Sevgili dostlarım,işte kıl payı kurtuluş diye buna derim.
    Evet Sevgili dostlarım doğa ile şaka yapılmaz.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Ocak 2016
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş