1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Yardım karareis koyu yardım...

'YARDIM ve DESTEK' forumunda turgay karpak tarafından 18 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. turgay karpak

turgay karpak Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Değerli TBA ailesinin öncelikle Ramazan Bayramını KUtlarım.. Değerli üstadlarımdan ricam karareise ailecek gitmeyi planlıyorum. o bölgenin her kesiminde balık tutma imkanım varmıdır. Öncelikle balığım çupra mırmır v.s olucak. bide denize girebilirmiyiz orada.. herkese saygılar hayırlı bayramlar..

2. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: karareis koyu yardım...

Sevgili dostum, sana da iyi bayramlar olsun...Şimdi geleyim sormuş olduğun sorunun cevabına.Bahse konu yöre kocaman bir sahile sahip.Ailece tam keyif yapılabilecek bir ortam.Tabi sıcaktan cayır cayır yanmamak için mutlaka yanınızda bir Plaj şemsiyesi vs gibi bir şey bulundurmanızda fayda var.Ailece keyif içinde hem tertemiz pırıl pırıl sulardan denize girerek faydalanabilir.Hem de az biraz el ayak çekilince de olta da atabilirsiniz.

Balık verimine gelince bütün kıyılarımız gibi ne yazık ki, bu yörede eski verimli günlerini aratır oldu diyebilirim.

3. turgay karpak

turgay karpak Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: karareis koyu yardım...

tşkr ederim ishak abi bizim balık bahane muhabbet ortam deniz güzel olsun yeterli, orasını görmek istiyordum işlh nasipse gidicez. tabiki birazda balık alabilirsek oda güzel olur bizim için. bakalım nasip diyelim onada abi saygılar

Bu Sayfayı Paylaş