1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Her Telden Kamış - Makine takım öneri?

'HER TELDEN' forumunda yagimlif tarafından 17 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

1. yagimlif

yagimlif Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    2
    Merhaba abilerim ablalarım üstadlarım;
    Ben ve arkadaslarım amatör balıkçılıkta çok çok yeniyiz. İzmir'de oturuyoruz. Bu hobimize başlayalı yaklaşık 6 ay oldu ama daha 7 kez buluşup gidebildik. 7 kez balık tutmaya gittik ama hepsinde de başarısız döndük aggglama

Öğrenci olduğumuzdan direkt bilmeden etmeden büyük harcamalar yapmak istemedik, çünkü öğrenci adam paranın kıymetini bilmeli yoksa aç kalır :eek: ve onun içinde balık tutmaya takım taklavatla değil sadece kasnaklarımızla ve yedek iğnelerimizle kurşunlarımızla gittik.

Bu zamana kadar gerek balık tutmaya gittiğimiz yerlerden gerek internetten gerekse de balık av marketlerden olta takımları için fiyat araştırmasına çıktığımızda şunu öğrendik; ucuz oltalar kullan 1 2 ay sonra çöpe at cinsinden. Bunlar 25 30 tl lik olta takımları. Bizde öyle yüksek fiyatlar veremeyeceğimiz için bi türlü kısmet olmadı takım toparlamak. Takıma en fazla kişi başı 50 tl verebiliriz, ha daha sonrasında biraz daha harcama yapabiliriz ama şuanlık durumlarımız buna müsait.

Sizlerden kamış-makine takımı tavsiyesi istiyorum. Bunun yanı sıra takımlarımızı nerden temin edebiliriz, bize uygun önerebileceğiniz yer var mıdır? Kısmetse 4.kıyı organizasyonuna takımlarımızı tamamlayabilirsek arkadaslarla katılmak istiyoruz.

Sevgiler saygılar.

2. Sargoz35

Sargoz35 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    2
    Cevap: Kamış - Makine takım öneri?

Sevgili Cahit sana güzel bir takım yaptım :)
    60 TL.(Biraz pazarlık ederseniz 50 TL. bile olur...) Bu takım seni bir iki ay değil uzun bir süre götürür...Linkler aşağıda,satılan işyeri İzmir'de Kemeraltı girişinde Alamatra Balıkçılık...Sargoz Mehmet'in selamı var dedin mi...iş biter...Haydi şimdiden sana rastgele...Böyle bir takımı da hiç düşünme al,aynı kamıştan bende üç adet var dördüncü yılına girdi,çekmediği çipura sargoz kalmadı.Profil fotoğrafım sana klavuz olsun :D Selamlar...

http://www.balikmarketim.com/?urun-4163-REMIXON-ALBOR-300-cm-OLTA-KAMISI.html

http://www.balikmarketim.com/pinfo.asp?pid=54623

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Nisan 2012
  3. yagimlif

yagimlif Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    2
    Cevap: Kamış - Makine takım öneri?

çok teşekkür ederim Mehmet abi :) en yakın zamanda gideceğim kısmetse

Bu Sayfayı Paylaş