1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Her Telden İstanbullu Balıkçılar Kalender'de Buluştu

'HER TELDEN' forumunda Hasan Karataş tarafından 10 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. Hasan Karataş

Hasan Karataş Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Türk Balık Avı dostları hepinizin bildiği üzere bir hafta öncesinden bu hafta sonu Kalender'de buluşup hem aramıza yeni katılıcak olan arkadaşlar ile tanışmak hem de uzun süredir görüşemediğimiz dostlarımız ile görüşmek ve aradığımız balığı bulursak avlanmak niyeti ile karar almıştık.

Bu sabah takriben saat 04:30 sıralarında yola çıkmıştım ki daha gideli 5-6 kilometre olmadan Mustafa Meray arkadaşımız aradı o meğersem gece saat 2'den beri İbb kameralarından Arnavutköyü takip altına almış kalabalığın giderek arttığını ve kameralarda iri bir balığı da görünce dayanamayıp yola koyulmuş.Arnavutköy'e varır varmaz da beni aramış :) Hasan hemen gel su üstü Çinekop yapıyor ben şimdi yemlik Kraça tutuyorum dedi bende hemen saatime baktım ve daha vakit olduğunu görünce Kalender'e gitmeden Mustafa'mın yanına uğradım ve gerçektende Arnavutköy'de Çinekop başlamıştı.Önceleri baktım acaba olta atabiliceğimiz yer var mı diye ama sabahın 5'inde Arnavutköy full dolu idi :(

Biz Mustafa ile kraça yakalarken Tamer abi ve Mustafa Ayvaz'ım arayarak nerdesiniz beyler biz avlak yerimize yaklaşmak üzereyiz dediler bizde tamam abi siz gidin biz biraz daha yemlik yakalayıp yola çıkıyoruz dedik.Hemen arkasından Mustafa Kahraman,Mahmut Yıldız ve Necmettin abi yanımızda göründüler meğer onlarda Tamer abilerden bizim orda olduğumuz bilgisini almışlar ve yanımıza uğramaya karar vermişler.:)

Evet arkadaşlar böylece Kalender öncesi ilk mini buluşmayı Arnavutköy'de yaparak ordan hep beraber asıl buluşma noktamız olan Kalender'e doğru yola çıktık.

Kalendere varır varmaz hemen hazır canlı yemlerimiz de varken yemli oltalarımızı hazırlayarak boğazın serin sularında beklemeye saldık.;) Ben tam oltamın boşluğunu alıyordumki Bülent Yavuzer abimiz geldi onunla da hasret giderip başladık muhabbete derken sitemiz üyelerinden sevgili Cüneyt Hocamız'da buluşma noktasına geldi.Ve böylece Cüneyt hocamız ile de ilk defa yüzyüze tanışmış olduk.Burdan Cüneyt Hoca sizinle tanıştığımız için çok memnun olduğumu tekrar dile getirmek isterim.:)

Evet arkadaşlar herkes geldiğine göre artık muhtelif varyasyonlar deniyerek o gün avlayabiliceğimiz balık ne varsa onu yakalayabilmek için tüm katılımcılar arasında hummalı bir çalışma başlamıştı.Kimimiz rapala kimimiz kaşık atarken yemli oltalarımız da suyun içinde beklerken diğer arkadaşlarımızda gerek istavrit gerekse palamut çaparileri ile yoğun bir çalışma içine girdik.Tam da o esnada bir de ne görelim Mahmut arkadaşımızın kardeşi Ömer'de bizlere süpriz yaparak ordan geçerken bizlerin yanına uğrayıp halimizi hatrımızı sormak istemiş burdan kendisine de bu ince davranışından ötürü teşekkür ederim.

Sonuç olarak arkadaşlar bugün ama denizin bulanıklığından ama malesef yine gırgırların Sarıyer önlerinde tam boğazın girişini kapatmaları ya da halen suların tam olarak soğumaması mı ? diyelim bilemiyorum balık çok nazlı idi ve istediğimiz arzu ettiğimiz şekilde bir av gerçekleştiremedik.Fakat uzun zamandır görüşemediğimiz arkadaşlar ile görüşmenin verdiği keyif Cüneyt hocamız ile tanışmanın mutluluğu içerisinde ve sıkı durun bugün katılan arkadaşlarımızın da görüşünü alarak çok yakında İstanbul'da beklenen tekne organizasyonunun ilk adımını atmış olduk ;)

Arkadaşlar ben Tamer abi'ye diyorum abi rapor işini bana bırakmayın kendimi tutamıyor yazdıkça yazıyorum diye ama anlatamıyorum hep bana bırakıyor kikikikikiki

İşte Bugüne Ait Kareler

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Ekim 2010
  2. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Cevap: İstanbullu Balıkçılar Kalender'de Buluştu

Arkadaşlar, hepinizi canı gönülden kutlarım.Soğuk havaya rağmen buluşmayı gerçekleştirdiniz ve umarım keyifli sohbetler eşliğinde avınızı gerçekleştirdiniz.:)

Hepinizin yüreğine emeğine sağlık, işte İstanbul İşte Türk Marmara Team.AlkışAlkışAlkış

3. Hasan Karataş

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkür ederiz İsmail abi bu daha başlangıç inşallah sonrasında çok daha güzel buluşmalar gerçekleşicektir.:)

4. Sedo3535

Sedo3535 Tba Okuru

İşte olay bu, bu birliktelik yeter varsın balık olmasın balık illa ki gelcek.

Hepinizi emeğine sağlık. İleri ki avlarda bu birlikteliğinize bereketli avlarda eşlik eder inşallah.

5. Hasan Karataş

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler Serdar ilerideki birlikteliklerimiz için bugün çok güzel adımlar atıldı inşallah yakında hep birlikte sonuçlarını görücez :)

6. Tamer Şencan

Tamer Şencan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Web Sitesi:

hasan olayı çok güzel özetlemişsin bize yazacak bi şey bırakmamışsın eline saglık daha ne olsun tabi bu başlangıç bu seezon katılımlarımızı daha çogaltacagız

7. Abdullah Gür

Abdullah Gür Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar hepinizi kutlarım,en kötü gününüz böyle olsun...

8. ksk sedat

ksk sedat Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Çok güzel hareketler bunlar Hasan kardeşim güzel bir mini kıyı org nu olmuş hepinizi kutlarım.
    Önümüzdeki günlerde çok daha güzel avlar yapıp bizlerle paylaşacağınıza eminim.
    Avlarınız ve muhabbetiniz daim olsun.

9. Hasan Karataş

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler Abdullah.

10. Hasan Karataş

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler Sedat abi hep birlikte inşallah :)

11. Hasan Karataş

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Özet mi dedin Tamer abi kikikikikikikiki

12. Ferit ERTÖZ

Ferit ERTÖZ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Hasanım senin nezdinde tüm katılımcıları kutlarım :)
    Sanki bende boğazda sizlerleydim :) Sabahın ilk saatlerinde ne güzeldir o ortamda buluşmak :)

İşte böyledir balıkçılık dostluğu , bir birlerini tanımayan insanları kaynaştırır dostluklar kurdurur :)

Çok daha güzel ortamlarda buluşmanız dileğiyle....

13. Hasan Karataş

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkür ederim Ferit abi bu sezonun ilk adımları atıldı ilerleyen günlerde muhteşem adımlar bizleri bekliyor. :)

14. Ferit ERTÖZ

Ferit ERTÖZ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Bu çok sevindirici bir haber Hasan :)

Eminim senin önderliğinde çok daha güzel paylaşımlar yapacak Marmara TeamAlkışAlkışAlkış

15. mustafa ayvaz

mustafa ayvaz Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Hasanım çok güzel anlatmışsın, birde balık olsaydı çok daha güzel olacaktı.

16. Hasan Karataş

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    0

En büyük pay Tamer abi'nin ve Marmara Team ekibinin Ferit abi ben de burdan öncelikle tüm yardımları için Tamer abi'ye ve bizi hiç yalnız bırakmayan Marmara Team ekibine çok teşekkür ederim.

17. Hasan Karataş

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Ayvaz'ım balığıda bulucaz hiç sorun değil olmadı Terkos'da Turnalar biz bekliyor .kikikikikiki

18. MAHMUT YILDIZ

MAHMUT YILDIZ Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

uyandı marmaranın timi .indi sahalara gören gördü gormüyende burdan gordü.balık yoktu ama biz ordaydık dostlar ordaydı isterdikki daha fazla arkadaşımız da gelsin tanışalım ailemiz genişlesin yeni gelenler vardı ama azdı inşallah birdaha ki sefere daha fazla arkadaşımız gelir biz bekliycez onları balık sevdalılarını .gelecek bolümleri kaçırmamanızı dileyerek taklitlerimizden sakınınız diyorum ekip arkadaşlarıma saygılarımı sunuyorum harika bir gün daha geçirdik hasanın da özetlediği gibi.

19. clio35

clio35 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hasancım en sonunda ekibi toplamışsın teşekkürler güzel karelere

20. BLC

BLC Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Hasan tebrikler biladerim,balık azda olsa muhabbet ve birliktelik hiçbirşeye değisilmez,çok daha güzel avlarınız ve organizasyonlarınızın olması dileğiyle Rastgele...

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş