1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Her Telden Hacı Murat Fıkrası 2 ;)

'HER TELDEN' forumunda Emrahmuh tarafından 9 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. Emrahmuh

Emrahmuh Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sefa abinin fıkrasını okuyunca benimde literatürümde olan (amma entellektüel oldu :D) Bir Hacı murat fıkrası anlatiyim dedim :

Beyaz Galeriden yeni aldığı Ferrarisi ile İstanbul turu yapmak istemiş.. Aracı galeriden almış, yola çıkmış, az biraz yol gittikten sonra kırmızı ışığa gelmiş durmasıyla beraber Şangırttt arabaya arkadan çarpmışlar Beyaz nolduğunu anlamamış kısa süreli şaşkınlığını attıktan sonra araçtan inmiş ve arabanın arkasına ilerlemiş kızgınca, diğer arabanın sahibide ( Hacı murat Sahibi Zühtü) inmiş doğal olarak,
    Beyaz: Kardeşim görmüyormusun kırmızı ışığı? Neden yavaşlamıyorsun? Bi dünya para verdim ben bu arabaya vs. vs. çıkışmış Öde kardeşim benim hasarımı demiş..
    Zühtü: Beyaz abi senin olduğunu bilmiyordum bilsem çarparmıydım hiç?.. Tüm malım varlığım bu Hacı Murat.. Al abi sat aracının masrafını karşıla demiş..
    Beyaz adamın haline acımış siniride hafiften geçince,
    Beyaz: Napalım yapacak birşey yok.. Araban sende kalsın ben kaskodan bi şekilde alırım senide Allaha havale ediyorum demiş.. Ve hızlıca ordan ayrılmış.. Biraz gittikten sonra bir kırmızı ışığa daha gelmiş ve durmuş.. Durmasıyla beraber Şangırrt.. Yine arkadan çarpmışlar Noluyor derken arkadaki arabadan seslenmişler..

Zühtü: Beyaz abi çıkma benim benim Zühtü.. kiki

Not: Bu konudaki kişilerin gerçek hayatla uzaktan yakından alakası yoktur. :)

2. Mustafa CUMBUL

Mustafa CUMBUL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    2
    Cevap: Hacı Murat Fıkrası 2 ;)

kikikikikiki.Emrah paylaşım için teşekkürler.

3. Ferit ERTÖZ

Ferit ERTÖZ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hacı Murat Fıkrası 2 ;)

hehehehehehehehehehehehe

AlkışAlkışAlkışAlkış

Paylaşım için teşekkürler....

Yükleniyor...