1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Her Telden Eski Foça balık tutulacak yer?

'HER TELDEN' forumunda yagimlif tarafından 30 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

1. yagimlif

yagimlif Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    2
    Merhabalar sayın abilerim ablalarım üstadlarım, yarın arkadaşlarla eski Foçaya gideceğiz. Foça'ya daha önce gittiğimizde iskeleye gitmiştik. İskeleden oltalarımızı atarken biri geldi ve bize burda avlanmanın yasak olduğunu söyledi :mad: bizde ordan ayrıldık, restoranların olduğu teknelerin olduğu yerden atmaya başladık ama iyi sonuç alamamıştık aggglama
    Şimdi tekrardan gideceğiz Foçaya, kıyıdan avlanacağız, nerden avlanmamızı önerirsiniz? yem olarak ne kullanalım? ve o iskeledeki yasakla ilgili bir bilginiz var mı?

2. Mustafa CUMBUL

Mustafa CUMBUL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    2
    Cevap: Eski Foça balık tutulacak yer?

Cahit kardeşim bölge hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız bilgilerini aktaracaklardır.
    Şimdiden rastgele;)

3. ARSLAN3506

ARSLAN3506 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Valla kardeşim eski foça limandan ısparos alırsın.
    Foça plajına git. Akşam gün batımından başla saat 23.00 kadar avlan.
    Olta ise tek iğne 0.25 misina ve yem olarakta mamun. Mamun canlı olacak.
    İğneden 20 cm. sonra misinana küçük kıstırma kurşun tak.
    Kesin mırmır alırsın. Aliağada tektük mırmır başladı.
    Hadi sana bol şanslar.

4. madrann09

madrann09 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cahit foça limanda şu anda yasak yok ben 15 gün önce gitmiştim hava yağmurluydu 4 ta
    ne erkek mercan 16 tane isparoz aldımeski foça limanda avlanmada dikkat etmen gereken bir kaç şeyi daha söylemeyi gerekli buluyorum orda akşamüstüden gece 24 00 a kadar sabah 04 00 dan sabaha kadar av iyi oluyor gündüz sülünez gece de fosforlu tabir edilen boru kurdu ile birde 8 numaralı iğnelerle bol av yapacağını garanti ederim akşamüstü 16 00 dan gece 24 00 kadar . ben akşam 1930 da vardığımda herkes livarını doldurmuş gidiyordu iğne olarak owner 5001 8 no lu ince mavi iğne ,owner 53118 çift kertikli 12 numara kırmızı boru kurdu iğnesi maruto nun 8 numaralı kısa saplı çapraz iğnesi mustadın 496 serisinin 8 numaralı iğnesi foça liman için biçilmiş kaftan diye düşünüyorum tecrübelerime dayanarak
    önümüzdeki cuma ya da ctz akşamüstü orda olacağım yukarda saydığım malzemelerde yanımda olacak son anda aklıma gelmişken söyliyeyim misina da ana misina wiking in 045 lik örgü misina beden kısmı 035 saçak kısmı 030 olan NİPPON un floro karbon misinasını kullanıyorum itinayla tavsiye ederim Nipponun misinası floro karbon değilse sağlam olmasına rağmen hemen gam yapııyor tavsiye etmem dediğim yeşilimsi bir rengi var Nippon un GOAST alt modeli sana kolaylıklar ve bol avlar diliyorum

5. caglar791

caglar791 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

slm kardeşim foçada balık sezonu açıldı yavaş yavaş çipura lidaki gelmeye başladı..ayettrien karagöz mercan kalamar istavrit uskumru kupes .... fakat bunlar tekneden tutuluyor..

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Ekim 2013
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş