1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Üstadlar ''Doğa ve ben '' adlı program.

'İshak BALLICA' forumunda ishak BALLICA tarafından 23 Mayıs 2014 tarihinde açılan konu

1. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48
    Arkadaşlar tarafıma gelen bir teklif üzerine gerçekleşen ve her türlü iddian uzak olup, samimi bir ortamda gerçekleşen Kanal Ben Tv de yayınlanan konusu Amatör balıkçılık-Oltacılık olan ''Doğa ve ben '' adlı Tv programının 2 nci bölümünün çekimi dün gerçekleşti.

Bilinçli bir ''Amatör balıkçı-Oltacı '' profilinin gerçekleşmesine katkı sağlayacağı ve çevreye duyarlı bir neslin oluşacağına katkısı olacağı dileğiyle sizlerin yorumlarınıza sunuyorum.

İLK BÖLÜM

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Kasım 2016
    İsmail ESENCAN bunu beğendi.
  2. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: ''Doğa ve ben '' adlı program.

İKİNCİ BÖLÜM

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Kasım 2016
    İsmail ESENCAN bunu beğendi.
  3. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Sevgili abim, her iki programında videosunu eklemen ve böylesi güzel iki ayrı söyleşiyi bizlere sunmandan dolayı yürekten teşekkür ederim. Beni çok eleştirdiler bu camiada, önüne geleni üstad ilan ettin dediler, yetmedi sitenin adına Amatörbalıkavı ve Üstadların Buluşma Noktası koydun dediler de, dediler.! Üstadlığın verilmediğini, bu payenin insanların kendisinin uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübeyi kazandıktan sonra kazandığını göz ardı ettiler, görmek istemediler çamur atalımda izi kalır belki dediler ama o çamur ellerine bulaştı. İlk önce çamuru atanlar kendileri pisliğe bulandılar.:cool:

Bunu niye yazdım, şimdi bende bilmiyorum amma velakin Üstadımı her ne kadar bölgesel internet üzerinden yayın yapan Tv kanalında dahi böylesi güzel anlatımlar ile insanlara işin doğrusunu anlatması var ya, işte bu benim çok hoşuma gitti. Üstadım, değerli anlatımların güzel yorumların için tekrar tekrar teşekkür ediyorum, yüreğine bilgine ustalığına üstadlığına sağlık.AlkışAlkışAlkış

Değerli üyelerimize de şiddetle her iki videoyu da izlemelerini tavsiye ediyorum, pişman olmayacaksınız hatta bilmediğiniz bir çok şeyi öğreneceksiniz, öğrenmenin yaşı yok.! :)

4. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili İsmail kardeşim, yorumun ve güzel güzel sözlerin için can ı yürekten teşekkür ediyorum.Sağ olasın, var olasın kardeşim.Ayrıca usta ya da üstad vs gibi kavram ve ayrıntıların benim için şimdiye kadar hiç bir önemi olmadığını biliyorsun.Zaten hiç bir zaman da böyle bir iddiam olmadı.

Bana göre doğa ile beraber olabilmek adına gittiği balık avında balık denk gelmese bile dostları ile birlikte güncenin keyfini çıkarabilen her kişi birer usta dır.Çünkü bu hobi bir dinlence, keyif aracıdır. :)

5. CengizKaanBulut

CengizKaanBulut Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0

İshak bey tebrikler,umarım bilgi ve tecrübelerinizden faydalanmaya devam ederler....Selamlar...

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş