1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Tanıtım Doç. Dr. Mine GENÇ Kadın Doğum Uzmanı Jinekolog

'TANITIM' forumunda İsmail ESENCAN tarafından 26 Ağustos 2021 tarihinde açılan konu

1. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,064
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    İzmir kadın doğum uzmanı ve jinekolog Doçent Doktor Mine GENÇ kendi muayenesini açarak hastalarına hizmet vermeye başladı. 1976 Yılında doğan Mine Genç ilk ve ortaokul eğitimini İzmir'de tamamladı. 1993 yılında İzmir Kız Lisesinden mezun oldu. Lisans eğitimini 1993 ve 1999 yıllarında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı.​

Doçent Doktor Mine GENÇ, 1999-2000 yılları arasında İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesinde klinik, biyokimya anabilim dalında asistan doktor olarak çalıştı. 2000-2004 yılları arasında İzmir Ege Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ( Tepecik Doğum Evi)'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasına başladı.

2004 yılında Kütahya Emet Devlet Hastanesine Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak atanan Dr. Mine Genç 2005 yılından itibaren kariyerini İzmir'de bulunan farklı özel hastanelerde sürdürdü.

2014 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Tüp Bebek bölümünde tüp bebek uzmanlığını aldı. 2018 yılında Doçent Doktor ünvanını aldı. 2020 yılında kendi muayenehanesinde faaliyetlerine devam etme kararı aldı. Mansuroğlu Mah. 1593/1 Sokak Lider Centrio Binası A Blok No:2 Kat:8 Daire: 84 İzmir Bayraklı adresinde kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet veren Doçent Doktor Mine GENÇ; hasta doktor ilişkisinin hasta konforunu arttırdığına, sürekli gelişimin ve teknolojinin takibinin önemine inanmaktadır.

Kendi takip ettiği hastaların doğum ve ameliyatlarını İzmir'de anlaşmalı olduğu farklı hastanelerde yapıyor. Temel hedefinin pandemi döneminde hastalarını virüse karşı korumak. Geniş bekleme salonu ve muayene odasında kalabalıktan uzak, hijyenik bir ortam sağlamış. Girişte HES KODU sorgulanması yapılmakta.

Koşullar ne olursa olsun hastalarını hoşnut etmek, nitelikli ve karşılıklı güvene dayanan bir ortam yaratmak için çalışmakta. Hastaların memnuniyetinin kendileri için en değerli referans olduğuna inanmakta.

Ayrıca hasta gizliliği ve güvenliğini titizlikle takip etmekte, her zaman güvenli ve güvenilir olma yolunda ilerlemektedir.

Özel Muayenehanesinde; Kapalı Rahim Ameliyatı, Adet Düzensizlikleri, Hormonal Bozukluklar, Polikistik Over Sendromu, Menapoz Tanı ve Tedavisi, Genital Estetik, İdrar Kaçırma Tedavisi, Smear Testi, Rahim Yumurtalık Ameliyatları, Rahim Ağzı Yara Tedavisi, Genital Siğil Tedavisi, Spiral Takılması, Kısırlık Tanı ve Tedavisi, Tüp Bebek Tedavisi, Aşılama Tedavisi, Rahim Filmi Çekimi gibi Kadın Hastalıkları ve Jinekoloji hizmetleri vermektedir.

hakkimizda-fotografi.jpg

Doçent Doktor Mine GENÇ hanımefendinin www.drminegenc.com web sitesini de www.yagmurwebtasarim.com Yağmur Web Tasarım Ajansı dizayn etti ve yayın hayatına başladı. Doktor hanıma meslek hayatında ve yeni kariyerinde başarılar dileriz...

Web sitemizin siz değerli üyelerine Doktor Hanımı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum...

Bu Sayfayı Paylaş