1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Avlak Yerleri Denetleyin Artık Yeter.

'TATLISU AV MERALARI' forumunda ismail34 tarafından 7 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. ismail34

ismail34 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    2
    Sevgili dostlarım,tatlı su avlakları da kontrolsüzlükten can çekişiyor.Dere,çay,nehir,göl,gölet ve barajların yakınlarındaki köylerden ve yerleşim yerlerinin bütün atık su ve çöplerini akıtıyorlar.:mad::mad::mad:
    Allah aşkına dostlarım,Çevre ve orman bakanlığının personeli ne iş yapar.Sadece biz balıkçıları denetlemek ve kovalamakmıdır.Yada masa başında veya köy kahvelerinde gelsin çaylar gitsin boşlarmı...????:mad::mad::mad:

Tekirdağın en büyük barajı sayılabilecek barajı Karaaydemir barajını çevre köy ve belediyelikler bitirdi.Nerede Çevre ve Orman bakanlığı görevlileri,şimdiye kadar bir numune alıpta kirliliği önlemek ve kalitesini arttırmak için ne yapmışlar.Hani şunu yaptık ve sonucu şu desinler Tekirdağ meydanında takla atayım ibreti alem için.kikihehe

Bunca duyarsızlık sebebi olarak buradan telaffuz edemeyeceğim onlarca sebep aklıma geliyor,utanıyorum söyleyemiyorum.:mad::mad::mad:

BEYLER,YEDİĞİNİZ EKMEĞİN HELAL OLMASI İÇİN UĞRAŞIN EN AZINDAN.....!!!!:mad::mad::mad:

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Eylül 2010
  2. vessa

vessa Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Denetleyin artık yeter.

aynen katılıyorum ısmail abi kamuya kapagı atan yatmaktan baska bır sey bılmıyo lafım her keze degıl ama gorevını yapmayan cok eleman var kendı cıkarları oldumu hepsı aslan

3. Ayşe HARUPÇU

Ayşe HARUPÇU Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    0

İsmail bey,size katılmamak mümkün değil,hepsi değilsede birçoğu vurdum duymaz aybaşı gelsin maaşımı alayım bana dokunmayın cinsinden,önemli konuyu bizlerle paylaştığın için teşekkürler.

4. Ferit ERTÖZ

Ferit ERTÖZ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

İnşallah sesini-sesimizi duyurabiliriz İsmail abi ...

5. mustafa ayvaz

mustafa ayvaz Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Çok güzel bir konuya değinmişsin İsmail abi eline sağlık .

6. smhozkan

smhozkan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Denetleyin Artık Yeter.

İsmail Bey değindiğiniz konunun doğruluğuna söyleyecek tek kelime bulamıyorum.Diyorum ki acaba bu bakanlığı da özelleştirseler mi?

7. ismail34

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    2

Eğer özelleştirme olursa bir kasa balığa yasak avcılığa göz yumar bunlar.Hiç mi hiç güvenim kalmadı bunlara benim.

Yunanistanda bir veya iki sene bazı yerleri balık avcılığına yasakladılar.Eğer yasak yerlerde avlananı görürsem teknenizi batırırım dedi adam ve birkaç tekneyi de batırdı.Şimdi yunanistanda balık patlaması var.Bizimkiler kaçak avcılara kumru,biz amatör balıkçılara şahin mi şahin.Yasak üstüne yasak bakın biz çalışıyoruz haaaa diyorlar.

8. muto65

muto65 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Size katılıyorum insan oğlu işte böyle herkes için gecerli değil ama denetleme lazım.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Eylül 2010
  9. Feridun35

Feridun35 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

çayları denizleri doldurunca her şey bitiyor bazı kafalara göre allah bildiği gibi yapsın bunları.

10. ismail34

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    2

İnanın dostlar bazı memurlar gördüm,vallahi ben kendime güvenemem ona güvendiğim kadar:eek::).O kadar dürüstlerki evliyamısın be adam dedirtecek cinstenAlkışAlkışAlkış
    .Ama ne hikmetse hep musluk başında kerkenezler var:mad:.Böylece hepsini bir tutmadığımı belirtmek istiyorum.:)AlkışAlkış

Bu Sayfayı Paylaş