1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Harici Konular Bu Rapalayı Deneyen Oldumu Arkadaslar

'HARİCİ KONULAR' forumunda ahmetside tarafından 15 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. ahmetside

ahmetside Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm lar,geçen sene kuzu tutmak için yem lik palamut bulamamıştık ve okadar da uğraşmamıza karşı yakalayamamıştık palamut, jig hersey denedik bize gelmedi kuzu cok ilginçdi o gün diğer botla avlananlar vardı onlar palamutla sırtı çekiyordu ve o gün her palamuta bir kuzu aldılar biz seyrettik :mad: o yüzden bu rapalayı aldım aynı sı palamutun şimdi yanımda hala deneme şansım olmadı amerikadan spariş etmiştim resmini eklemeye çalıştım ama daha o kadar tecrübeli değilim siteye youtobe daki tanıtım videosunuda ekliyorum buraya film baslarken iki kişi biri gerçek palamut diğeride sahtesini tutuyor söz ettim o canlısı ile aynı anda gösterilen sahte palamut....
    [YT]RCXqeabIq-0&feature[/YT]​

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Ocak 2011
  2. ahmet1833

ahmet1833 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bu rapalayi deniyen oldumu arkadaslar

Adaşım bunlarla hiç uğraşma derim,buralarda pek iş yapmıyor,palamut yakalamaya çalış;)yada palamutlada hiç uğraşma,balık bulucun olduğuna göre direk jig olayına girmeni tavsiye ederim:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

3. ahmetside

ahmetside Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evet haklisin ama aldim artik balik bulucuda herseye otuyor bizim ordada asiri dercede balon var.Yemli olta ile balik tutmak zehir oldu balonlar yuzunden.Dedim palamut yakalayamassam jigdede biraz yorulur ara verirsem bunu sirti cekerim.İnşallah ise yarar cok güzel bir ürüne benziyor gerceğiylen zor ayirt edersin umarim iş görür.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Ocak 2011
  4. ahmet1833

ahmet1833 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Adaşım,zamanında bende çok hatalar yaptım,çantamda yaklaşık 200 tane civarı sahte var,kaç tanesini kullandığımı sorsan ancak 30-40 derim,diğerleri öylece çantada hamallığını yapıyorum,her tavsiye edileni yada mağazadaki tezgahtarın her söylediğini aldık ne oldu?olan şu kolleksiyonumu tamamladım sadece;)şimdi jig zamanı,özellikle manavgat çayının denize döküldüğü yerin açığında süper yerler var,bu anlamda sana tavsiyem kendine iyi bir balık bulucu alman,hatta mümkünse banada bir tane alman(ister parasını göndereyim,ister burada veririm)tavsiyem ise;FURUNO FCV620

5. Mustafa CUMBUL

Mustafa CUMBUL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    2

Bende isteremkiki

6. ahmet1833

ahmet1833 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sen girme araya bakim,sen eşkina tut,levrek tut,çipura tuthehehehehehe

7. Mustafa CUMBUL

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    2

Oldu beni bir kalemde sildin attın yaaggglamaaggglamaaggglama

8. ahmet1833

ahmet1833 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Olur mu heç loohehehehehehehehe

9. Mustafa CUMBUL

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    2

Abim benim kıramazmış kardeşinikikikikikiki
    Abi bu arada dayıya ne oldu yavheheses soluk çıkmıyor,sinoların ahımı tuttu ne:rolleyes:

10. Ferit ERTÖZ

Ferit ERTÖZ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu Rapalayi Deniyen Oldumu Arkadaslar

Ahmet kardeşim bence mutlaka dene :) Zaten yurtdışından getirtmişsin sanırım herkeste bulunmayan bir ürün :)
    O yüzden ilk sen dene ve sonuçlarını bizlerle paylaş.

Rastgele...

11. ahmetside

ahmetside Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

slm mutlaka deniyecem o willemsonun butun rapalalarini aldim kefale benzeyen uskumruya benzeyen ve palamuda benziyen haziranda denerim kesinlikle tabiki burda paylasirim bakarsin is gorur sizlerede getittiriz

12. ahmetside

ahmetside Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

slm adasim biliyorum cok gittim o manavgat cayinin dokuldugu yere aciklarina gayet verimli avlar yaptim bu yil gelirsem mutlaka yine gidecem tabiki ama benim yazlik side- gundogdu da bizim oralardada guzel yerler var bakalim su haziran birgelseydi burdada iyice bunaldik hep yagmur ve hep karanlik ,balik bulucuya gelince bendeki balik bulucu cok guzel 5 yil oldu alali yer sekillerini ve 180 metreye kadar yersekillerini ve baliklari gosteriyor gayet iyidi 225 euro ya almistim ta ozaman simdi cok degisikleri baligin cinsini filan gosteren var diyorlar ama fazla ilgilenmedim kendiminkini kullaniyom daha oncede problemden bahsetmistim sisme bota monte etmek zor,onumuzdeki ay burda fuar var balik malzemeleri ve bot fuari (hollanda,groningende yasiyorum bu arada )mutlaka gidecem fuara dedin gibi bendede o kadar cok rapala varki kutusu acilmamis evde oyle duruyor, tabi istediniz balik bulucu varsa burdan alirim sizin icin hic sorun olmaz gelincede postaya veririm(butun balik bulucularinin bulundugu sadece bir koca bina var hangisini alacani sasiriyorsun bu arada )

13. Ferit ERTÖZ

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Videosunu izlerdim aksiyonları harika:) Bence verimli olacaktır:)

Rastgele...

14. ahmetside

ahmetside Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet ilginc olani yuzusude ayni gercegiylen ve gercegini yanina koy ayirt edemessin umarim baliklarda ayirt edemez kiki

15. Ferit ERTÖZ

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

kikikikikikikikikiki

Etmesin Ahmet etmesin :)

16. ahmet1833

ahmet1833 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Eyvallal Adaşım,güzel yerde oturuyorsun,gündoğdunun açıklarındada güzel yerler var,Valla adaşım sendeki balık bulucunun markası nedir bilmiyorum ama artık yenileme vaktin gelmiş seninde;););)eğer sanada zahmet olmassa ve fiyatlarda uygunsa(Avrupa pazarı biraz pahalı)FURUNO fcv620 ben mutlaka isterim,gerekirse parayı havale ederim ben sana,yeterki fiyat uygun olsun:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

17. ahmetside

ahmetside Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Valla unuutum benimkinin markasini dedim gibi fazlada kullanmadim sirti cektigim gunler yanima almadim isin asli genelede sirti cektim :) ama iyi alet balonlari hemen gosteriyor :) belkide dogru zamani geldi yenisinin cok detayli olanlari var senin verdin markaya baktim cok iyi 800 metreye kadar filan gosteriyor gprs filan gayet guzel fiyati da 1100 euro burda linkinide veriyim bu internet sitesinde bu fiyata ise asagi yukari hollandada heryerde bu fiyata dir
    http://advitekoutdoor.nl/vissen/fishfinder/furuno-fcv-620-video-echolood-kleur.html

18. ahmet1833

ahmet1833 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Eyvallah Adaşım,söylediğim gibi Avrupa pazarı buraya göre dahada pahalı,buradaki fiyatı 1100$,buradan almak daha mantuklı..

19. ahmetside

ahmetside Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet bende bir cok balik malzemesini burda aldim ilk onceleri guvenemedim turkiyeye cin malidiye ama simdi gordumki butun salam firmalarda urunlerini turkiyede pazarliyor ama guvennemiyom yinede bir balik malzemesi satan kisiylen konustum yuzde 90 turkiyedeki balik malzemeleri cin mali diyor ama bundan sonra turkiyeden alacam salam dukkanlar var ve fiyati avrupaya gore cok fark var,avrupa cok pahali vergi cok fazla.diyer sitelerde gordum o balik bulucuyu 800 euro yaziyor amazonda filan tabi yollama maliyetleri haric ben o amerikadan aldigim rapalalara 38 euro yollama parasi odedim ayriyeten.en iyisi turkiyeden alman bence internetten gelse bozuk olsa birsey olsa gondermek filan cok problem

20. Ferit ERTÖZ

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Bu Sayfayı Paylaş