1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Kıyı Avları Bacanaklar,pamucak ve yemci irfan

'AV RAPORLARI' forumunda karabatak555 tarafından 3 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. karabatak555

karabatak555 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    2
    Cumartesi gecesi bacanağım Cevat,arkadaşlarımız Erkan ve Eyüp beylerle birlikte pamucak sahillerinde şansımızı deneyelim dedik.Amacımız sabahın ilk saatlerine kadar avlanmaktı.Hasbel kader tesadüfen cuma günü önünde durduğum,tabelasında yemci irfan yazan şahıstan yüklü miktarda boru kurdu ve mamun aldım.Avlağımıza geldiğimizde hazırlıklarımızı yaptıktan sonra avlanmak için yem paketlerimizi açmaya başladık.Ey yemci İrfan denilen şahıs ALLAH'tan hiç mi korkun yok'''''Bana gösterilen paket haricinde paketlerin tamamı boşmu çıkar????????Bu kadar senelik balıkçıyım böyle rezillik ilk defa başıma geldi.

İnsan bu kadarda enayi durumuna düşürülmez.Arkadaşlarımı organize edip Ayvalıktan 250 km yol gelmişim masrafamı yanarsın,yoksa erken saatte dönüşemi bilemedim...Daha ava başladığımız gibi morallerimiz sıfır oldu...Mamunlarada gelenler fotolarda mevcut.Velhasıl gecenin yıldızı semaverimiz ve hoş sohbetlerimiz oldu.Gece 12 gibi avımızı sonlandırdık.Daha güzelleri sizlerin olsun saygılarımla...

196 eklentisini görüntüle 197 eklentisini görüntüle 198 eklentisini görüntüle 199 eklentisini görüntüle 200 eklentisini görüntüle

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Kasım 2016
  2. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Cevap: Bacanaklar,pamucak ve yemci irfan

Sevgili Mert, yaşadığınız talihsizlikten dolayı üzüldüm. İrfan' ı iyi tanırım ve yıllardır yem almışlığım var inan bana ben böyle bir sorun daha önce yaşamadım, ha bu demek değildir ki onu savunuyorum asla, kim ki insanlara bu şekilde hizmet veriyorsa her zaman karşısında olurum.

Semavere bittim, kıyı avlarının vazgeçilmezi, barbun dersen maşallahı var kiloya vuracakmış kendini az kalsın ama size toslamış.:p

Paylaşım için teşekkür ederim, inşallah sorunsuz güzel ve bereketli avlar yaparsın, rasgelsin.

3. karabatak555

karabatak555 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    2

Teşekkür ederim değerli yorumun için İsmail bey...İnan bizlerde şoka girdik...Sinirli yapımdan dolayı şahsa telefon açmadım.Kalbini kırmayayım diye...Ama yazamadanda edemedim...Ayrıca bu semaverin çayıda mükemmel...Mutlaka denemenizi öneririm..Sağlıcakla kalın..
    NOT:Barbun için çok farklı planlarım var...

4. berke öztürkmen

berke öztürkmen Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8

Hepsi ilk acildiklarinda yemi dolu dolu verir. Musteri portfoyu olustugunda miktarlar azalmaya baslar. Ozel musterilere zuladan satilir.
    Adini vermeyecegim bir yemcinin paketinde 10 boru kurdu olur 7si dolu 3u bos cikar.
    Bu arada tebrikler, rastgelsin.

5. MUSTAFASÜRÜCÜ

MUSTAFASÜRÜCÜ Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Abicim bu güzel gününüzü mahveden o şahısı şiddetle kınıyorum, insanda ne zevk bırakıyorlar nede tuttuğun balıktan keyif. Bu konuda yemci şaban abimin üstüne tanımam kikikiki . İnşallah bir dahaki avlarınız daha iyi ve keyifli geçer.

6. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili Mert, öncelikle dostlarınız ile birlikte yapmış olduğunuz bu av güncesi için tebrikler....Allah içinize sindirsin.Yem olayına gelince .....O apayrı bir konu....Ben bu işi genelde hep aynı yemciden alışveriş veriş yaparak çözdüm diyebilirim.

7. siyar255

siyar255 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

tbrikler allah dahasını hepimize nasip etsin inşallah

8. deniz34

deniz34 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    140
    Ödül Puanları:
    2

Karabatak;Paylaşım için çok teşekkür ederim.Alkış

9. hus213

hus213 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2,716
    Ödül Puanları:
    63

hayırlı geceler canlşar kahve olmadığından çayla idare edin gali :bleh1:cayyyy

Bu Sayfayı Paylaş