1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Fotoğraf Avatar ( Profil Fotoğrafı ) değiştirme

'FOTOĞRAFLAR' forumunda İsmail ESENCAN tarafından 3 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Selam sevgili gönül dostlarım.​

Gelişen teknolojiye ve sosyal paylaşım platformlarına ayak uydurabilmek için geçmiş olduğumuz bu yeni sistemde eski sitemizde olan avatarlar maalesef gitmiştir. Ben elimde olan arkadaşların avatarlarını tek tek siteye ekledim, ancak elimde olmayan arkadaşlarımızın avatarlarını ekleyemedim. Sistemi yeni kullanan ve zorluk çekebilecek olanlar için kısaca avatar nasıl değiştirilir anlatmak istiyorum.

Forum sayfamıza girdikten sonra sol üst köşede ismimiz yazmaktadır, pc den girenler mausu onun üstüne getirdiklerinde aşağıya doğru bir sayfa açılır, cep telefonlarından girenler isimlerine tıklamaları gerekmektedir.

1.png
    7. Yerde Avatar yazan yeri tıklıyoruz ve aşağıdaki sayfa açılıyor, oradan gözat butonuna tıklıyoruz ve bilgisayarımızdan yada cep telefonumuzdan yüklemek istediğimiz profil resmimizi yani avatarımızı seçtikten sonra Tamam butonuna basıyoruz ve resmimiz yükleniyor.

2.png
    Fotoğrafımız neden önemli.?

Yaptığımız organizasyonlarda bir çok arkadaşımızı site üzerindeki nick' i ve isminden tanımamıza rağmen simaen tanımamaktayız, buda çok absüst bir durum oluşturuyor. Fotoğraflar olduğunda ise hiç yabancılık çekmiyoruz, işte bu yüzden herkesin avatarı olmalı.;)

Ahmet ÜNSAL bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş