1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Yardım Av Merası Hakkında Bilgilendirme

'YARDIM ve DESTEK' forumunda hkmtkrygt tarafından 24 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. hkmtkrygt

hkmtkrygt Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar forumunuza yeni katıldım. Çocukluktan beri kıyı avcılığı yapıyorum. Hatta zamanında kumu eşeleyip gelen mırmırları yakalamışlığım da vardır :) Ancak bu kez farklı bir deneyim yaşamak istiyorum. Aydın ve civarında spin ile levrek alabileceğim güvenilir ve güzel meralar var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim...

2. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Cevap: Av Merası Hakkında Bilgilendirme

İlk önce aramıza hoşgeldiniz keyifli ve kalıcı paylaşımlar dilerim. İzmir Bölgesinden sorunuz olursa severek yanıtlarım, ancak Aydın bölgesinden tam olarak bir yer vermem zor, o bölgede olan arkadaşlarımız size cevap vereceklerdir amma velakin, siz kıyıdan av raporları bölümüne bir göz atın o bölgeden gelen avları bir kontrol edin derim.:)

3. hkmtkrygt

hkmtkrygt Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

İsmail bey izmir bölgesi olabilir tabiki de. Cumartesi öğleden sonra karaburun tarafına gidip gece ve pazar sabahı avlanmaya niyetim var. bunun haricinde sizin önerecek olduğunuz yerleri de seve seve değerlendirebilirim...

4. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Cumartesi günü Karaburun Karareis' te Türkiyenin En Büyük Surf Casting Organizasyonunu düzenleyeceğiz, buyurun oraya gelin. Hem yarışmaya katılacak arkadaşlarımız ile tanışır, hemde avınızı gerçekleştirirsiniz.:)

Karareis GPS Linki ve yol haritası

5. hkmtkrygt

hkmtkrygt Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

İsmail bey öncelikle içtenlikle verdiğiniz cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Cumartesi iş durumumdan dolayı biraz zor görünüyor ancak pazar günü o bölgeye gelmeyi düşünüyorum. şimdiden çok teşekkür ederim...

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş