1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

8.Mordoğan Şenlikleri Mükemmel Bir Şekilde Tamamlandı

'ORGANİZASYON KUTLAMALARI' forumunda İsmail ESENCAN tarafından 21 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Mordoğan, İzmir'e 80 km mesafade doğal güzellikleri ile öne çıkın harika bir sahil kasabasıdır. Karaburun ilçesinin bir beldesi olup, buraya 20 km uzaklıktadır.

Uzunada'nın tam karşısında yer alır. Mordoğan, özellikle Çatalkaya, Ayıbalığı kayalıkları ve Plajı, Ardıç Plajı, amatör balıkçılığı ve 70 çeşit mor çiçeği ile ünlüdür.

İzmir-Çeşme otoyolunun 45. km'sinde Karaburun yol ayrımından sapılarak gidilir. Yolunun virajlı olması sebebi ile Çeşme ve Kuşadası kadar popüler olmayıp, yol boyunca Ege'nin tipik bitki örtüsü olan makiler ve zeytin ağaçları eşlik eder.

İzmir Üçkuyular' dan kalkan minibüslerle 1 saatte İzmir' in bu kasabasına ulaşmak mümkündür.

Mordoğan beldesi; 1987 yılında, Çatalkaya ve Eski Mordoğan Köylerinin birleşmesiyle kurulmuştur.

Günümüzde Mordoğan beldesi; Ardıç, Çatalkaya, Eski Mordoğan, Kütlücek ve Merkez mahalleleri adıyla bilinen beş mahalle ile mücavir alanında yer alan üç adet köyden oluşmaktadır. Köyler; Eğlenhoca, Köserede ve İnecik'tir.

Kısaca bir tanıtımını yaptığım Mordoğan Beldesinde bu sene 8. si gerçekleşen Mordoğan Şenliklerine Beldenin Belediye Başkanı Sayın Ahmet ÇAKIR ve Güzel insan Cem LİMAN' ın davetlisi olarak Türk Balık Avı ailesi olarak ilk kez katıldım-dık.

Sitemizin değerli yöneticileri ve üyelerinin daha önceleri de katıldığını söylemek istiyorum, çok keyif aldığım-mız harika bir şenlik gerçekleşti.

Bundan sonra yapılacak tüm şenliklere, ömrümüzün yettiği sürece katılmayı da düşünüyoruz ve hatta tadı damağımızda kaldı yarın olsa yine gideriz diyebilirim.

Bu güzel organizasyonda çok güzel dostlarla kucaklaşma fırsatımız oldu, sevgili Tarık ERSAL ağabeyim, sevgili eşi Canan ERSAL Hanımefendi, Kıyı balıkçısı sevgili Necmi FİDAN, Balık Avı Teknikleri Kitabının yazarı ve balikaviteknikleri.com sitesinin admini sevgili Haluk DENİZ ağabeyim, Sevgili Yaşar ŞENGÜL kaptanım ve değerli ailesi, Sitemizin çok değerli üyeleri, o kadar çoktular ki bu organizasyonumuzda hepsinin tek tek isimlerini yazmak neredeyse imkansız, hepsine kucak dolusu sevgilerimizi gönderiyorum.

Güzel oldu, hatta çok çok güzel oldu.Böylesi bir organizasyonu yapmak her babayiğidin harcı değildir, bu yüzden bu organizasyonda emeği geçen başta Mordoğan Belediye Başkanı Sayın Ahmet ÇAKIR ve Cem LİMAN' a, ekibine emeği geçen herkese, ayrıca;

Sitemizin değerli Yönetim Katı ve Sitemizden bu organizasyona katılarak destek veren tüm dostlarıma;AlkışAlkış

Türk Balık Avı Yönetim Kurulu Başkanı olarak, tüm dostlarımızın adına yürekten teşekkür ederim-iz.

Sevgi ve Saygılarımla...

Son düzenleme: 22 Kasım 2016
  2. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Cevap: 8.Mordoğan Şenlikleri Mükemmel Bir Şekilde Tamamlandı

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg 27.jpg 28.jpg 29.jpg 30.jpg 31.jpg 32.jpg 33.jpg 34.jpg 35.jpg 36.jpg 37.jpg 38.jpg 39.jpg 40.jpg 41.jpg 42.jpg 43.jpg 44.jpg 45.jpg 46.jpg 47.jpg 48.jpg 49.jpg 50.jpg

Son düzenleme: 22 Kasım 2016
  3. Güman ARDAL

Güman ARDAL Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Evet sonunda anladım bu amatör balık sevdası delirtti bizleri sonunda.O yüzdendir ki bizlere artık hergün bayram.Bu kadar güler yüzü bir arada bulundurmak gerçekten kolay değildir.Yüzlerdeki gülücüklerde payı olan herkese canı gönülden teşekkürler.

4. AYTAÇ AKINCI

AYTAÇ AKINCI Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    121
    Ödül Puanları:
    48

Mordoğan Şenliklerinin fotograflarlarından gözümü alamadım. Konuya mesaj yazmayı bile unuttum. :)

Harika görüntüler , TBA'yı temsil eden tüm katılımcı dostlarımı kutlarım. Alkış

Önümüzdeki sene bir ekiple ben de gelmeyi düşünüyorum.

Sizlerin yaptığı yorumlardan sonra konuşan fotolar devreye girecekir. Unuttu sanmayın ;)

5. sedatuzture

sedatuzture Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Harika...O tarihte orada olmak varmış.

6. Feridun35

Feridun35 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

tba yı temsil eden herkezi kutlarım.

7. Vedat ÖNCÜER

Vedat ÖNCÜER Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

TBA Ailesini, 8.Mordoğan Şenliklerinde en güzel şekilde temsil etmesinden dolayı kutluyorum.Bende orda olacaktım ama yurt dışından misafirlerim olması nedeniyle katılamadım, bu sene kısmet değilmiş,ama aklım hep orda ve sizlerleydi. fotolardan belli olduğu üzere tam bir bayram havası içinde geçmiş katılımcılara çok teşekkür ederim.AlkışAlkışAlkışAlkışAlkış

8. filinta35

filinta35 Tba Okuru

Selam arkadaşlar;

Ben öncelikle Cem LİMAN ağabeyime Ahmet ÇAKIR Başkanıma ardından Arif,im Tarifim Ağabeyime velakin Tayfun Otel çalışanları ve sahibesilerine etkinlikte rol almış tüm personel ve amirlerim etkinlikte bizlere doyumsuz anlar yaşatan sevgili sanatçı arkadaşlarıma kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum her yıl olduğu gibi....AlkışAlkışAlkışAlkış

Sonrasında beni orada yalnız bırakmayan ekibimi yani Celalettin Ağabeyimi Osman ve Kaan kardeşlerimide kutlarım...Alkış

Ve yine orada yeni tanıştığım Tarık ERSAL Ağabeyim ve sevgili eşi Necmi FİDAN Ağabeyim ( çok özür bir Ağabeyim daha vardı kafam durdu ) ona..! teşerriflerinden dolayı çok Teşekkür ederim...AlkışAlkışAlkışAlkışAlkış

Bazı olumsuzlukların dışında yine bayaa bir maceralı geçti bu sene bana...!!

Tekne sahibinle uyumsuzluğumuzdan dolayı dereceye giremedik bu sene fakat Yaşar Kaptanıumdan aldığım söz üzerine gelecek yıl ekibimin ilk üçü belli şimdiden.... ;)

İnanın yazacaklarım çok daha fazla ama şimdilik devrilmem gerektiğinden arkası yarın:D

9. İhsan KARAMAN

İhsan KARAMAN Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    Ödül Puanları:
    2

Çok özel durum gereği, çok güzel olacağını bildiğim halde katılamamanın burukluğunu yaşıyorum :(
    Tabiki çok güzel dostlarımla beraber olacaktık ancak ,aylar öncesinden tanışacağım için farklı bir heyacanım olan birisi vardı.. Sevgili Tarık Ersal ağabeyim çok üzgünüm birdahakine inşallah :(

Bu arada emeği geçen herkesi kutluyorum Sevgili Esencan,ın da deği gibi herkesin harcı değildir böylesine güzelliği organize etmek..

Elinize yüreğinize Emeğinize sağlık :)

10. goldenman

goldenman Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Öncelikle 8.cisi yapılan Mordoğan denizle buluşma şenliklerine emeği geçenleri tebrik ederim.2 sene hatta 3 senedir katıldığımız bu şenliğe arkadaşımız TANJU MEHMETOĞLU nu kaybettiğimiz için katılmak içimizden gelmedi.Onun anısına yazmak istedim.Yaklaşık 8ay oldu kaybedeli,genç yaşta aramızdan ayrıldı,allah 2 çoçuğuna ömürler versin,mekanı cennet olsun.Seni özledik...

11. AŞKIN

AŞKIN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    147
    Ödül Puanları:
    48
    Web Sitesi:

Türkbalıkavı ailesi çok güzel bir renk katmış,hepinizi kutluyorum.Alkış
    İnşallah seneye o yarışmaların içinde olurum.
    Türkbalıkavı herzaman en iyisi için çabalar.Alkış

12. filinta35

filinta35 Tba Okuru

Sevgili Mehmet Tanju arkadaşımızın vefatına üzüldüm Kendisine Allah,tan Rahmet Yaslı Ailesine Baş Sağlığı Diliyorum...

13. Beta İzmir

Beta İzmir Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Öncelikle bu güzel ekibi tebrik ediyorum...Alkış
    Sonra diyorum ki ya Haşim abi yine sahneye çıkmış...hehehehehehe
    Büyüksün abi...;)aggglama

14. Celalettin KARAMAN

Celalettin KARAMAN Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Katılan ve emeği geçen herkesi kutlarım.
    Geçen sene kısmet oldu bu sene olamadı malesef, bakalım seneye kısmet olacak mı ?

Sağlık ve sıhhatle.

15. sedatk

sedatk Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

TBA ailesinden derece geldimi arkadaşlar :confused:

16. filinta35

filinta35 Tba Okuru

Sizleride aramızda görmek isterdik Birsen Hanım Uzak ara takılmışsınız ;):D

Ahmet biladerimle çok hoş sohbetler yaptık :)

Yoksa Brovning getirmedin diyemi gelmedin yanımıza:eek::rolleyes::cool:

YAAA bide ben gelmesem olmazmı diyip durdun demi :cool:

Alkış

17. Beta İzmir

Beta İzmir Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Browning aklıma bile gelmedi açıkçası...:eek::rolleyes:
    Fakat ben gelemedim hiç olmazsa siz gelseydiniz,size ellerime sardığım odun ateşinde pişirdiğim sarma ve balıklardan ikram ederdim...;):)
    Browningde neymiş...hehehehe

18. Tarık Ersal

Tarık Ersal Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Kardeş, tabii ki bir sonrakini bekleyeceğiz.
    Ama ille de İzmir'de olması gerekmiyor.

Bu civara da beklerim. :)

19. Tarık Ersal

Tarık Ersal Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Haşim kardeşim,

Seninle tanıştığıma gerçekten çok memnun oldum.
    Olumsuzlukların üzerine çek sifonu.

Güzellikleri paylaşalım.
    Gerisi gördüğün ve yaşadığın gibi hikaye. ;)

20. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Fotoğrafların dili olsa da, konuşsa...:pHarika bir etkinlik olmuş...Alkışİnşallah bir sonraki seneye katılmak banada nasip olur...

Bu Sayfayı Paylaş