1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Kıyı Avları 3.Karareis Kıyı Organizasyonumuz Mükemmel Bir Şekilde Tamamlandı

'KIYI ORGANİZASYONLARI' forumunda İsmail ESENCAN tarafından 18 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    16-17 Nisan 2011 Günü için Planlamış olduğumuz 3.Karareis Kıyı Organizasyonu, Sitemizin 82 değerli dostunun katılımı ile mükemmel bir şekilde tamamlandı.

Bu Organizasyonun oluşmasında, başından sonuna kadar bana destek veren, Sitemizin değerli Üstadı Muzaffer KARASU' ya, yönetimde yer Alan Ayşe HARUPÇU hanımefendi ve Aşkın YANAL kardeşime ve değerli üyelerimize bütün dostlarım adına yürekten teşekkür ederim.

Organizasyonumuza, İstanbul-Eskişehir-Uşak-Manisa-Alaşehir-İzmir-Torbalı İlçesinden dostlarımız bizlerle birlikte oldular.Hepsine fedakarlıklarından ve katılımlarından dolayı teşekkür ederim.

Sitemizin düzenlemiş olduğu bu organizasyona Sponsorlarımız ( Çağlar Av ve Dalış Malzemeleri-Kısık Balıkçılık-Kaptan Balıkçılık ve Deniz Av Marketi ) destek verdi ve bu desteklerinden dolayı, kendilerine yürekten teşekkür ederiz.

Ayrıca Tüm Türkiye ve Kıbrıs ta Dergi Bazında Yayın Yapan, Avcı Dergisi ve Derin mavi Dergisi Editörü Zafer ERPAY ve değerli ailesi de bizlerle birlikte olarak, organizasyonumuza destek verdiler ve önümüzdeki ay yayınlanacak Derin mavi Dergisinde organizasyonumuz için geniş bir yer ayıracakları sözünü vererek destek verdiler, kendilerine yürekten teşekkür ederiz.

Sevgili dostlar, her şey sizlerle çok daha güzel oluyor, tek tek hepinize teşekkürlerimizi sunarız, sağ olun var olun.:)

7407 eklentisini görüntüle 7408 eklentisini görüntüle 7409 eklentisini görüntüle 7410 eklentisini görüntüle 7411 eklentisini görüntüle 7412 eklentisini görüntüle 7413 eklentisini görüntüle 7414 eklentisini görüntüle 7415 eklentisini görüntüle 7416 eklentisini görüntüle 7417 eklentisini görüntüle 7418 eklentisini görüntüle 7419 eklentisini görüntüle 7420 eklentisini görüntüle 7421 eklentisini görüntüle 7422 eklentisini görüntüle 7423 eklentisini görüntüle 7424 eklentisini görüntüle 7425 eklentisini görüntüle 7426 eklentisini görüntüle 7427 eklentisini görüntüle 7428 eklentisini görüntüle 7429 eklentisini görüntüle 7430 eklentisini görüntüle 7431 eklentisini görüntüle 7432 eklentisini görüntüle 7433 eklentisini görüntüle 7434 eklentisini görüntüle 7435 eklentisini görüntüle 7436 eklentisini görüntüle 7437 eklentisini görüntüle 7438 eklentisini görüntüle 7439 eklentisini görüntüle 7440 eklentisini görüntüle 7441 eklentisini görüntüle 7442 eklentisini görüntüle 7443 eklentisini görüntüle 7444 eklentisini görüntüle 7445 eklentisini görüntüle 7446 eklentisini görüntüle 7447 eklentisini görüntüle 7448 eklentisini görüntüle 7449 eklentisini görüntüle 7450 eklentisini görüntüle 7451 eklentisini görüntüle 7452 eklentisini görüntüle 7453 eklentisini görüntüle 7454 eklentisini görüntüle 7455 eklentisini görüntüle 7456 eklentisini görüntüle 7457 eklentisini görüntüle 7458 eklentisini görüntüle 7459 eklentisini görüntüle 7460 eklentisini görüntüle 7461 eklentisini görüntüle 7462 eklentisini görüntüle 7463 eklentisini görüntüle 7464 eklentisini görüntüle 7465 eklentisini görüntüle 7466 eklentisini görüntüle 7467 eklentisini görüntüle 7468 eklentisini görüntüle 7469 eklentisini görüntüle 7470 eklentisini görüntüle 7471 eklentisini görüntüle 7472 eklentisini görüntüle 7473 eklentisini görüntüle 7474 eklentisini görüntüle 7475 eklentisini görüntüle 7476 eklentisini görüntüle 7477 eklentisini görüntüle 7478 eklentisini görüntüle 7479 eklentisini görüntüle 7480 eklentisini görüntüle 7481 eklentisini görüntüle 7482 eklentisini görüntüle 7483 eklentisini görüntüle 7484 eklentisini görüntüle 7485 eklentisini görüntüle 7486 eklentisini görüntüle 7487 eklentisini görüntüle 7488 eklentisini görüntüle 7489 eklentisini görüntüle 7490 eklentisini görüntüle 7491 eklentisini görüntüle 7492 eklentisini görüntüle 7493 eklentisini görüntüle 7494 eklentisini görüntüle 7495 eklentisini görüntüle 7496 eklentisini görüntüle 7497 eklentisini görüntüle 7498 eklentisini görüntüle 7499 eklentisini görüntüle 7500 eklentisini görüntüle 7501 eklentisini görüntüle 7502 eklentisini görüntüle 7503 eklentisini görüntüle 7504 eklentisini görüntüle 7505 eklentisini görüntüle 7506 eklentisini görüntüle 7507 eklentisini görüntüle 7508 eklentisini görüntüle 7509 eklentisini görüntüle 7510 eklentisini görüntüle 7511 eklentisini görüntüle 7512 eklentisini görüntüle 7513 eklentisini görüntüle 7514 eklentisini görüntüle 7515 eklentisini görüntüle 7516 eklentisini görüntüle 7517 eklentisini görüntüle 7518 eklentisini görüntüle 7519 eklentisini görüntüle

Son düzenleme: 17 Kasım 2016
  2. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
  3. gençfenerli

gençfenerli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 3.Karareis Kıyı Organizasyonumuz Mükemmel Bir Şekilde Tamamlandı

Çok güzel kareler abi.Katılan tüm abi abla ve kardeşlerimi tebrik ederim.Umarım birdaha ki sefer bende aranızda olurum.;);)AlkışAlkışAlkışAlkış

4. Mustafa CUMBUL

Mustafa CUMBUL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    2

Hay maşallah tüm dostları kutlarım.Her şey var bir ben yokumaggglamaaggglamaaggglama.Böyle güzel bir dostluk ortamında olamadığım için çok üzgünüm.Ama aklım hep ordaydı.İnşallah güzel bir ortamda buluşmak dileğimle.

5. Mustafa CUMBUL

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    2

Muzaffer Dayı senden korkulur.Hakikaten çok büyük balıkçısın.Konserveyi bile çıkarmışsın ya denizden bunun üzerine ne denir.

6. rota

rota Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Resimlere bakarken eşimle beraber kendimizden geçtik bu büyük aileye tekkelimeyle Maşallah diyoruz KISKANANLAR ÇATLASIN....:))) HARİKASINIZ

7. Mufi

Mufi Tba Okuru

Bir kaç görüntüde benden olsun ,

Güzel insanlar ile tanıştım , gördüm.. ortamı hazırlayanlara , emeği geçenlere teşekkür ederim..

8. Tamer Şencan

Tamer Şencan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Web Sitesi:

katılan tüm türk balık avı alilesi ne güzel bir gün geçirten yönetici arkadaşlarıma teşekkürler gerçekten slaytı seyrederken kendimizden geçtik emegi geçen ve katılan herkese teşekkürler bizlere böyle güzel kareleri yaşatınız

9. Mufi

Mufi Tba Okuru

Ayrıca sevgili Yılmaza burdan teşekkür etmek istiyorum..

İzmir ili dahilinde böyle bir yakın karşılama , ilgi ,saygı ,ve kaliteli yem ,iyiki seni tanıdım yılmaz kardeş.. :)

10. rota

rota Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bende çok menmun oldum muaffak abim emege göstermiş oldugun büyük hürmetten bizlere göstermiş oldugun yakınlıktan dolayı

11. İhsan KARAMAN

İhsan KARAMAN Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    Ödül Puanları:
    2

Cumartesi işlerin bitmemesi nedeni ile Karareis,e ancak saat 21.30 cıvarları ulaşabildik çok sıcak bir karşılama ile karşılaştık karnınız açmı diye güzel bir soru geldi evet,in arkasından son yıllarda yediğim en güzel kurufasulye ile karşılaştım ellerine sağlık Ayşe (Karasu) ablam meğer ne kadar özlemişim sizleri Aysel ablam Ahmet Birsen kardeşim,eski ama eskimeyen dostlar,sanki yıllardan beri tanışırmışcasına muhabbetini sohbetini bizlerden esirgemeyen Sevgili Ayşe (Harputçu) ve adaşı Ayşe (Karasu) ablalarıma gönlünün güzelliği yüzüne vuran sevgili Muzaffer ağabeyime Aşkın Kardeşime sabahın 04.30 na kadar ateşin başında sohbetimize katılan bilhassa bu güzel organızasyonu düzenliyen İsmail Esencan Ve gecenin soğunda sıcak çayları ile içimizi ısıtan değerli eşi Kader Kardeşime sonsuz teşekkürler ediyorum hakkı geçen herkes hakkını helal etsin

Umarım en kısa zamanda tekrar beraber oluruz :)

12. Mustafa CUMBUL

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    2

Muvaffak Abi eklediğiniz resimler için teşekkürler.Abi güzel bir poz vermişsin de balıkları göremedik.

13. ksk sedat

ksk sedat Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0

İsmail kardeşim gerçekten çok güzel görüntüler harika bir org olmuş. Elde olmayan sebeplerden dolayı katılamadım inan orada olmayı çok istiyordum fakat nasip değilmiş.Benim biricik anacım hasta onu bu halde bırakmak olmazdı eşim sağ olsun sen git bir şey olursa ben hallederim olmazsa dönersin dedi fakat olmazdı kardeşim nasıl içime siner.
    Fakat sizlerin güzel bir org gerçekleştirmeniz beni çok memnun etti mutluluk duydum senden bir kaç defadır özür diliyorum bir kez daha özür dilerim senin için önemli bir org du yanında olmak vardı.
    Bütün arkadaşlarımı kutlarım İsmail kardeşim umarım bütün günleriniz şenlik havasında ve sağlık içinde geçer kardeşim.AlkışAlkış

14. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:

Öncelikle Karareis Kıyı Organizasyonuna katılan tüm arkadaşları kutlarım. Bende aranıza katılmayı çok istemiştim ama malum "iş" yüzünden gelemedim. Sağlık olsun. :) Ancak raporu dört gözle beklemedim dersem yalan olur. Tekrar tebrik eder ve görüşmek umuduyla, selamlar...:p

15. çimentepeli

çimentepeli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa menüde Balık olmadığını görünce birşeyler yapmam gerekiyordu gerçi Ayşe hanımın Kuru Fasulyesi süperdi ama Balıksız ayran içemem.kiki

16. Mufi

Mufi Tba Okuru

Bana en kötü yeri verdi İsmail tutmayayım diye aggglamaaggglamahehehehehehe

17. BLC

BLC Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Türk Balık Avı ailesi herzaman olduğu gibi ,harika bir buluşmaya daha imzasını atmış. Emeği geçen ve katılan tüm dostlara yürekten teşekkür ederim,inşallah bir dahaki sefere aranızda olmak dileğiyle...AlkışAlkışAlkış

18. serkantezcan

serkantezcan Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Gerçekten harika bir geceydi,çoğu sıkıntıyı stresi karareise bıraktım hepsi onun oldu:)
    Emeği geçen herkese ve katılan bütün DOSTLARIMA TEŞEKKÜRLER...

19. Mufi

Mufi Tba Okuru

Geleceğin amatörleri.. Yaratıcı hep yanınızda olsun ..saglıklı ve mutlu büyümenizi dilerim

20. diver26

diver26 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sanal ortamda tanıştığımız ve çok sevdiğimiz dostlarla Karareis'de ilk kez buluşmak nasip oldu. Muhteşem bir akşam yaşadık. Fotolardan tanıdığım dostlarımızla ateş başında muhabbet, şakalar, anılar... Tek kelimeyle harikaydı.
    Emeği geçen herkese ve bu kadar güzel insanın bir araya gelmesine vesile olan TürkBalıkAvı'na çok teşekkür ediyoruz.
    Sabahın köründe arkadaşlarla balığa giderken "Hasta mısınız siz? Yatın uyuyun" diyen eşim soruyor; Tekrar ne zaman buluşuyoruz?

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş