1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

2011 SON DERİN SU ile KARIŞIK !!(video)

'M. Rauf USLUER' forumunda rauf tarafından 28 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

1. rauf

rauf ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    13
    Ödül Puanları:
    2
    Web Sitesi:
    Kıymetli Spor arkadaşlarım.Sene sonu geliyor bir kac gündür buradada hava kudurmuştu Pazartesi hava durumu gecte olsa iyi haberler veriyordu saat 11 den sonra rüzgar nerdeyse sıfır olucak tı.Hazırlığımı Akşamdan yapıp sabah kurtlarım!!kımıldayınca fazla beklemedim limanın yolunu tuttum.saat 9 gibi teknenin ipini cözüp özgürlüğüne bıraktım rüzgar hala poyrazdı 1.5 metre dalga vardı acıklarda bu durumda kıyıdan gitmekte fayda vardı.Öylede yaptım yol uzak hele 6-7 km ile 45 dakika kesin sürerdi.

TEKNEDEN SAHTEYLE AV

[Teknede ufak bir sahte vardı onu saldım bihassa baraküda avcısı idi 15 metre önüne 80 gr telli kurşun takıp 35-40 metre saldım yaklaşık 25 dakika sonra yumuşak bir asılma hissedince misinayı dikkatli bir şekilde toplamaya başlarken Bir yandanda icimden inşallah balon değildir diye söyleniyordum zira bu 10-15 metre sular artık balon balığı işkali altındaydı.Devamını videodan bakıcaksınız.

DERİN SU BÖLÜMÜ

Derin su avında olay şöyle gelişti ilk köstekte 2 mercan gelmiş isabetli bir bölgede olduğumun habercisi sanmış umutlanmıştım.İkinci atışta takılan balığı yukarı cekerken köstekte ani bir yüklenme oldu birz uğraştıktan sonra köstek hafifledi:confused:takımı kontrol ettiğimde bir iğnenin kırık olduğunu gördüm iğneyi değiştirip ve yeni yemledikten sonra tekrar dibe yolladım bu sefer yine bir yüklenme oldu biraz mücadeleden sonra yine takımdan kurtuldu:mad:takımı yukarı cıkardığımda bu sefer iğnenin acılmış olduğunu gördüm.Sıkılmıştım belliki bir şey yakalanan balığa saldırıp köstekten alıyordu:(merak icindeydim bir iki denemeden sonra bu sefer sokalamıştım dikkatli ve yavaş şekilde kasnağı sarmaya başladım derinlik kesin 400 metre kadardı bu sarma başka bir değişle 10-15 dakika sürecek demekti en sonunda kösteğe binen balık teknemdeydi:)İsterseniz burdan itibaren Videodan bakalımmı??

KONU VİDEOSU

Cok verimli bir av olmasada yinede günü kurtaracak kadar balığım olmuştu.Saat 14.30 gibi başlayan doğu akıntısının bunda payı büyüktü:confused:Yinede Allah bereket versin diyerekten Teşekkürler deniz ana demeyide unutmıyalım.

Selam ve sevgilerimle hoşca kalınız.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Kasım 2016
  2. çimentepeli

çimentepeli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2011 SON DERİN SU ile KARIŞIK !!(video)

Sayın Rauf abim ,Üstadımız harika bir rapor yılbaşı sofranızın ana menüsünü deniz ana size hazırlamış afiyet şeker olsun.
    Bu arada NOEL babaya bayıldım harika görünüyor.
    Yeni yılınızı şimdiden kutlar bol balıklı seneler dilerim.:)

3. oguz kaptan

oguz kaptan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

rauf abi maşallahın var.allah nazarlardan saklasın derin su-jigging-sırtı herkulvarda avın hakkını veriyorsun.bereketli yeni yıllara.rastgele...

4. Mustafa CUMBUL

Mustafa CUMBUL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    2

Rauf Abi güzel bir raporla 2011 yılına veda olmuş.Aynı güzelliklerin 2012 yılında da gerçekleştirmeniz dileğimle selamlar Abi:)

5. Ferit ERTÖZ

Ferit ERTÖZ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili üstadım tebrikler :)

Çok güzel balıklar almışsın:) Yeni yılında da böylesi bereketli ve güzel avlara imza atman dileğiyle :)

Mutlu yıllar :)

Rastgele...

6. Vedat ÖNCÜER

Vedat ÖNCÜER Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Tebrikler rauf abi yeni yılda nice trofeler çekmen dileğiyle:)Alkış

7. Celalettin KARAMAN

Celalettin KARAMAN Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Üstadım abim hepsi birbirinden güzel olmuş.
    2012'de de aynı güzellikteki avlar rastgelsin.

Sağlık ve sıhhatle

8. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Yılın son avı, daha önceki avlar gibi gayet güzel geçmiş ve tavayı kokutacak güzel balıklar almışsın sevgili abim.

Dilerim 2012 senin ve tüm dostlarımızın trofe yılı olur ve hep birlikte trofe avlara imzalarımızı atarız.

Afiyet bal şeker olsun.:)

9. tatlisoy

tatlisoy Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Rauf abicim biliyorsun senin derinsu avlarını dört gözle bekliyorum. mercan açısından verimsiz olmasına rağmen yılı denizde tamamlamak çok güzel.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş