1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Video 1960 Yıllarından bu yana İstanbul'a farkı bir bakış

'VİDEOLAR' forumunda gün batımı tarafından 13 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. gün batımı

gün batımı Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Tüm gönül dostlarına merhaba,​

Doğup, büyümüş olduğum İstanbul şehri ile ilgili;

1965 yılında çekilmiş 1960'ların İstanbul'undan muhteşem kareler adıyla bu videoyu buldum.

İstanbul'da halen yaşayıp geçmişe özlem duyanlar, daha önce İstanbul'da yaşamış şu anda uzak olup burnunda tütenler, kısaca İstanbul'un o yıllarını İzlemek isteyen tüm dostlarımla paylaşmak istedim.

Bu video'da İstanbul'un özellikle boğaz ve çevresinin sahil şeritlerinin büyük bir bölümü görüntülenmiş.

Videoyu izlerken; aklıma İstanbul'un boğaz ve çevresinin avlak yerlerinde yeni yapılaşmalar nedeniyle ne gibi değişiklikler olmuştur sorusu geldi.

Özellikle İstanbul'un geçmişini ve bu gününü bilen dostlarımın videoyu farklı bir bakış ile izlemelerini ve bu konudaki yorumlarını paylaşmalarını rica ediyorum.

Sizleri,1960'ların İstanbul'undan muhteşem kareler, videosuyla baş başa bırakıyorum.

Beğeniyle izleyeceğinizi ümit ediyorum.

Keyifli forumlar.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 26 Kasım 2016
    İsmail ESENCAN bunu beğendi.
  2. MUSTAFASÜRÜCÜ

MUSTAFASÜRÜCÜ Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 1960 Yıllarından bu yana İstanbul'a farkı bir bakış

Bu muhteşem paylaşımın için seni caanı gönülden kutlarım abicim. Ah eskiler ah

Bu Sayfayı Paylaş