1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

10-15 İl kaldı.....

'HOBİLERİMİZ' forumunda ismail34 tarafından 11 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. ismail34

ismail34 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    2
    Sayın kardeşlerim,benim de kocadıktan sonraki hobilerimin başında Canım TÜRKİYEmi gezip bütün güzelliklerini görmektir.Şimdilik 10-15 villayet kaldı gezip göremediğim.İnşallah bu sene sonunda o sayıyı biraz daha düşüreceğim.Gariban eşek arabası isyan edecek artık.43 bine dayandı.Yaklaşık 33 bin km.si hep uzun yol km.si
    Bu sene Allahım kabul buyursun Umre vazifesini yaptım,onun için ilkbahar turunu iptal ettim.İnşallah Rabbim ömür bağışlarsa önümüzdeki ilkbaharda batı Anadoluyu bitireceğim.Tabiiki yancağızımda ebedi aşkım Birsen hanımefendi de olarak.
    Afyon,Uşak,Kütahya,Burdur,Denizliyi de gezersem 10 vilayete iner herhalde.
    Hiç ama hiç kimse kıskanmasın sizlerde kocayınca Rabbim inşallah sizlerede nasip eder.
    Bizim Trakyada bir deyim vardır:Adam kocayınca ya torun baktırırlar ya da öküz.Misali ben de apartman dairesinde oturduğumdan öküz bakamayacağımıza göre,torun bakmamız lazım.
    Onunda kolayını söyleyeyim:İmalatını kim yaptıysa o baksın deyip işin içinden sıyrılıyorum.
    Bakın dostlar bu tiyolarımın kıymetini bilin kocayınca sizlerede lazım olacak hayırlısıyla inşallah.
    Selam ve saygılarımla kardeşlerim.

2. Ergun ŞİRİN

Ergun ŞİRİN Uzatmalı çırak Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2,892
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle Allah kabul eylesin.
    Seyehatlerinizde de hayırlı yolculuklar dilerim.
    Kazasız belasız.

3. hus213

hus213 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2,716
    Ödül Puanları:
    63
    Öncelikle Rab'im kabul etsin her Müslümana nasip etsin derim de Sağlık dolu bir akşam olsun Sayın İsmail kardeşim ben her zaman bir şeyi savunmuşumdur. Her şey bir tarafa önce benim kızım gelir diyordum .Torun doğdu aynı teraneyi bir müddet daha sürdürdüm ama öyle bir zaman geldi ki Torunumu görmediğim gün ben de eksiklikler olduğunu hissetmeye başladım. Ha bazı imkanlara sahip olabilirsiniz ama torunsuz bir zamanı kabul edemiyorum Her şey gönlünüzce olsun .Denizliye gidince Pamukkaleyi gezmeyi sakın ihmal etmeyin.

Yükleniyor...