1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Atçekbalıkavı 05 Aralık Cumartesi Çeşme Av Raporu

'SPİN AV RAPORLARI' forumunda oralksk tarafından 14 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. oralksk

oralksk Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar sevgili arkadaşlar.

05 Aralık Cumartesi günü iş arkadaşım Oktay ile mesai bitiminde buluştuk. Narlıdere'de bulunan yemci arkadaştan 5paket boru kurdu ve 30adet yengeç aldıktan sonra yola koyulduk.Ben at-çek avı yapacağım için yemli takım kullanmayı düşünmüyordum. Saat 15:00 civarında Çeşme'deki avlağımıza ulaştık.Hava tahmin siteleri 3-5 bft rüzgar gösteriyordu.

Hava gayet güzeldi. Yengeç takıp deneme yaptıysam da birkaç güzel vuruş dışında kayda değer birşey yoktu. ( 1 adet orta boy sargoz aldım.) Gün sonuna doğru at-çeke gelen iri bir trakonyayı da suya iade ettikten sonra, son bir atış yaparak bir adet porsiyonluk kalamar aldım.

Balık bahanesiyle, işin ve gündelik hayatın stresini atmış olduk ve avımızı sonlandırdık.

Hepinize rastgele.

Sent from my iPhone using Tapatalk

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Aralık 2015
  2. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Cevap: 05 Aralık Cumartesi Çeşme Av Raporu

Hep balık olacak değil ya, avdaşlarla arkadaşlarla avda yapılan sohbet muhabbet kadar güzeli de yoktur be kardeşim, inşAllah başka avlarda aradığın o güzel balıkları yakalamak nasip olur, paylaşım için teşekkür ederim emeğine sağlık.:)

3. oralksk

oralksk Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 05 Aralık Cumartesi Çeşme Av Raporu

Teşekkür ederim abi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş