1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Albüm: Son bir haftanın trofeleri

Selam sevgili gönül dostlarım. Ekim ayı her zaman olduğu gibi yine balık bereketiyle geldi. Ayın ilk günleri günlerce yağmur yağmasını bekledik biliyorduk ki yağmur yağdıktan sonra büyük balıklar kıyılayacaktı.<br /> Beklentilerimiz geçte olsa oldu ve hemen hemen her güne bir trofe çupra kıstırdık hanımla birlikte.<br /> Avda kullandığım takım 3 Metre Spin Kamış, Shimano Nasci 4000 Spin Makinesi, 0.26 Silstar Misina, 1-10 gram arası gezer kurşun ve 3/0 iğne. Yem olarak ta iri mamun kullandık. Sizin avlarınızın daha da bereketli geçmesi dileklerimle rastgelsin.

Son bir haftanın trofeleri

Yüklenme 20 Ekim 2020
1  
2  
3  
4  
5  
Fotoğraflar yükleniyor......
Fotoğraflar yükleniyor......
Contents: 0
İsmail ESENCAN
Selam sevgili gönül dostlarım. Ekim ayı her zaman olduğu gibi yine balık bereketiyle geldi. Ayın ilk günleri günlerce yağmur yağmasını bekledik biliyorduk ki yağmur yağdıktan sonra büyük balıklar kıyılayacaktı.
Beklentilerimiz geçte olsa oldu ve hemen hemen her güne bir trofe çupra kıstırdık hanımla birlikte.
Avda kullandığım takım 3 Metre Spin Kamış, Shimano Nasci 4000 Spin Makinesi, 0.26 Silstar Misina, 1-10 gram arası gezer kurşun ve 3/0 iğne. Yem olarak ta iri mamun kullandık. Sizin avlarınızın daha da bereketli geçmesi dileklerimle rastgelsin.
Select comments: 0

Bu Sayfayı Paylaş