1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Albüm: Gecenin paşasını Mert yakaladı

Selam sevgili gönül dostları.<br /> 13 Temmuz 2021 gecesi yani bu gece benim küçük oğlum kendi rekorunu kırdı. Çupra avı için gidilen avlakta sürpriz bir misafir beklemiş kendisini, taze mamunu da görünce dayanamamış atlamış oltasına.<br /> <br /> Yakalanan balığın kilosu 2,900 kilogramlık bir levrek paşası. Evlat paşayı sudan çıkarır çıkarmaz telefonla beni aradı, saat gecenin 2 si. Aman ALLAH ım bir heyecanlı bir heyecanlı ki sormayın, sesi hala titriyor. Artık o da tam bir balıkçı oldu. Bereketli olsun aslan parçası, çok daha büyükleri güzelleri hem sana hemde kalbi balık sevdası ile atan tüm dostlara nasip olsun, cümleten herkese rastgelsin.

Gecenin paşasını Mert yakaladı

Yüklenme 30 Temmuz 2021
11  
22  
33  
44  
Fotoğraflar yükleniyor......
Fotoğraflar yükleniyor......
Contents: 0
İsmail ESENCAN
Selam sevgili gönül dostları.
13 Temmuz 2021 gecesi yani bu gece benim küçük oğlum kendi rekorunu kırdı. Çupra avı için gidilen avlakta sürpriz bir misafir beklemiş kendisini, taze mamunu da görünce dayanamamış atlamış oltasına.

Yakalanan balığın kilosu 2,900 kilogramlık bir levrek paşası. Evlat paşayı sudan çıkarır çıkarmaz telefonla beni aradı, saat gecenin 2 si. Aman ALLAH ım bir heyecanlı bir heyecanlı ki sormayın, sesi hala titriyor. Artık o da tam bir balıkçı oldu. Bereketli olsun aslan parçası, çok daha büyükleri güzelleri hem sana hemde kalbi balık sevdası ile atan tüm dostlara nasip olsun, cümleten herkese rastgelsin.
Select comments: 0

Bu Sayfayı Paylaş