1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Albüm: 8 Kasım gece avımız çok keyifliydi.

Merhaba arkadaşlar,<br /> <br /> 8 Kasım gece avı için Sargoz Mehmet Tekin kardeşimle anlaşıp saat 20.00 de buluştuk.Yem ve yiyeceğimizi temin edip avlağa varmamız 22.00 yi buldu.<br /> <br /> Avımız güzel geçerken Mehmet kardeşim hadi abi Çupra geçidi saati geldi deyip başka bir kerterez için çapamızı toplayıp gittik.Tam bu paşaları almaya başlamıştıkki yağmur başladı ve iki saat buranda altında muhabbet ettik tabi bu arada geçit zamanını biz kaçırmış olduk ALLAH bereket versin nasibimiz bukadarmış deyip avımızı sonlandırdık.<br /> <br /> Yem mamun.<br /> Olta tek iğne gezer kurşunlu takım.<br /> Siz dostlara daha iyileri nasip olması dileğiyle.

8 Kasım gece avımız çok keyifliydi.

Yüklenme 12 Ocak 2019
29  
30  
31  
32  
33  
34  
35  
36  
37  
38  
39  
40  
Fotoğraflar yükleniyor......
Fotoğraflar yükleniyor......
Contents: 0
AŞKIN
Merhaba arkadaşlar,

8 Kasım gece avı için Sargoz Mehmet Tekin kardeşimle anlaşıp saat 20.00 de buluştuk.Yem ve yiyeceğimizi temin edip avlağa varmamız 22.00 yi buldu.

Avımız güzel geçerken Mehmet kardeşim hadi abi Çupra geçidi saati geldi deyip başka bir kerterez için çapamızı toplayıp gittik.Tam bu paşaları almaya başlamıştıkki yağmur başladı ve iki saat buranda altında muhabbet ettik tabi bu arada geçit zamanını biz kaçırmış olduk ALLAH bereket versin nasibimiz bukadarmış deyip avımızı sonlandırdık.

Yem mamun.
Olta tek iğne gezer kurşunlu takım.
Siz dostlara daha iyileri nasip olması dileğiyle.
  1. Ahmet ÜNSAL, Admin ve İsmail ESENCAN bunu beğendi.
Select comments: 0

Eylemler

Bu Sayfayı Paylaş