1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Körfez Av Raporları 2017 Kordon çupra sezonu açılmıştır, herkese rastgelsin

'İZMİR KÖRFEZİ AV RAPORLARI' forumunda İsmail ESENCAN tarafından 23 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Selam sevgili gönül dostlarım.

Yaklaşık olarak 5 ay sonra hasret ve özlemle beklenen çupralar sularımıza teşrif etmişler ve kordon boyunca şimdilik seyrekte olsa çupralar yakalanmaya başlamışlardır. Bende sevgili dostum Yemci Adnan' ın çupraların yakalanış anına ait bir kaç videoyu bir araya getirdim ve sizler için hazırladım.

Şu anda çupralar surf takımlar ile yakalanmakta, yem olarak ta boru kurduna rağbet göstermektedirler. Havaların az daha ısınması ile birlikte iyice çoğalacak olan çupraları spin oltalarımız ile yengeç ve mamun ile yakalamaya başlayacağız. Uzun ve yorucu bir sezon olacak ve inşAllah her güne ait raporları sizlerle buluşturacağım. Çupra hangi bölgede daha çok çıkıyor, hangi yeme daha çok rağbet gösteriyor, hangi takım ile yakalama şansı daha çok artıyor, bunların hepsini detaylı av raporlarında sizlerle paylaşacağım.

Hepimize rastgelsin, hepimiz için bereketli bir sezon olsun inşallah.:)

Ergun ŞİRİN bunu beğendi.
  2. hus213

hus213 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2,716
    Ödül Puanları:
    63
    çok güzel görüntüler inşallah banada nasip olur

İsmail ESENCAN bunu beğendi.
  3. hus213

hus213 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler: